Kursy Języka Japońskiego Sakura

Szczecin

Opinie o Kursy Języka Japońskiego Sakura

Izabella

Korzystałam z kursów Sakura co było mi potrzebne do przygotowania mnie na wymiane studentów z uczelnią w Japonii i szczerze przyznam, że konwersacje z native speakerem są nie ocenione bez tego nie podciągnełabym języka co też później zaowocowało otrzymaniem oferty pracy dla nauczyciele języka japońskiego w Warszawa http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego

Wiesz czy przyjmują do firmy Kursy Języka Japońskiego Sakura młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Kursy Języka Japońskiego Sakura - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursy Języka Japońskiego Sakura