PAN Instytut Dendrologii

Kórnik

Opinie o PAN Instytut Dendrologii

xxx

jeśli ktoś poważnie myśli o karierze naukowej - szczerze nie polecam. Szefowie pracowni (z nielicznymi wyjątkami) nastawieni na własne kariery (w wielu przypadkach chodzi wyłącznie o doczekanie do emerytury), młodych traktują wyłącznie jako "czarnego luda" do roboty. Znikoma lub żadna pomoc, współpraca (znów poza kilkoma wyjątkami) nie istnieje. Po ukończeniu doktoratu - kop w cztery litery. W przypadku etatów technicznych, po zakończeniu grantu - kop w cztery litery. Spośród kilkudziesięciu osób, które zaczynały pracę w okresie ostatnich kilkunastu lat, na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy nadal tu pracują i do czegoś doszli. Jeśli zastanawiacie się nad ofertą pracy z tego instytutu - bardzo uważajcie - przeanalizujcie przede wszystkim kto jest szefem pracowni, jakie ma osiągnięcia publikacyjne, jaką współpracę, jak duża jest pracownia (im mniejsza tym gorzej) i ile osób w tej pracowni pracuje dłużej niż 2-3 lata....

Zostaw opinię o PAN Instytut Dendrologii - Kórnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAN Instytut Dendrologii