Opinie o Ag Motors Sp. z o.o. w Podgrodzie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ag Motors Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ag Motors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ag Motors Sp. z o.o. w Podgrodzie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Ag Motors Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 lutego na InfoPraca.pl ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Marcin Nowy wpis

Dlaczego dziewczyny szlifują, bez okularów, juz o masce nie wspominając?@pracodawca

Marian Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy. Wyzysk na ludziach. Pisza na umowie jakie to premie ,a w rzeczywistości to nic prawie nie ma. Jeszcze do tego taka praca niewdzięczna ,że masakra. Kobiety pracują na szlifierkach i na spawaniu co taką pracę powinni wykonywać mężczyzni ,ale gdzie przyjdzie do takiej pracy mężczyzna za takie pieniądze. A na dodatek kierownicy cały czas chodzą i poganiają ludzi ze mało. Nie ma nawet kiedy sobie na chwilę usiąść przy tak wysiłkowej pracy.

Administrator Nowy wpis

W mieście Podgrodzie były ciekawe oferty pracy na operator lasera. Co powiecie o zarobkach w firmie Ag Motors Sp. z o.o.?

Firma Ag Motors Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko SPAWACZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Witam, czy są jakieś przyjęcia?

Witam, czy praca tutaj jest bardzo jednostajna; monotonna?

Byłem, widziałem

Marne wynagrodzenie oparte na systemie premiowym, który jest tak skonstruowany, żeby finalnie pracownik i tak został z okolicą minimalnej. Premia zabierana za chorobowe, za "wydajność", często nie ma się na to żadnego wpływu. Ogromne zamieszanie na produkcji, zero planowania i zarządzania, ma się wrażenie jakby wszystko było kwestią przypadku. Ludzie, którzy ciągną tą firmę są traktowani z brakiem szacunku.

Kamila
@Byłem, widziałem

Czy komuś jednak udaje się załapać na te premie w Ag Motorsie? Ile w ciągu roku Tobie się udało ją uzyskać? Ile wynosiła i czy jej wysokość była stała czy od czegoś uzależniona? :P

Byłem, widziałem
@Kamila

Na umowie dostajesz stawkę mniejszą jak minimalna krajowa, tj. 2400, 2500 itp. I zapis o premii uznaniowej do 100 % wynagrodzenia. Zazwyczaj premia wynosi 20% - 25%, jak jesteś brygadzistą lub mistrzem to może z 10 % więcej. Więc matematyke zostawiam tobie. Jak jesteś pracownikiem niskiego szczebla to dostaniesz 2500 + 20% premii czyli nieco wiecej jak minimalna. Jak będziesz mieć chorobowe to ci utną parę procent i wyjdzie minimalna.

Piotrek

Nie tak dawno temu byłem zainteresowany pracą na stanowisku operator maszyn. Zaproponowano mi jednak pracę jako lakiernik malowania farbami wodnymi.... Według pracodawcy farby nie szkodliwe... Widziałem chłopaczka który akurat malował ręcznie rowery aa rzekomo miał to malować automat... Maskę i część twarzy miał zamalowane tak jak w kabinie ściany... To już mówi o tym jakie tam panują warunki... Dowiedziałem się od niego że tylko ramy malują automatem resztę trzeba malować swoimi siłami... Prócz malowania trzeba obsługiwać automat i go programować, płukać farby z podajników, obsługiwać mieszalnik farb - uzupełniać w nim farby i malować ręcznie... To wszystko za AZ 2900 BRUTTOO!!! Powodzenia życzę temu, kto znajdzie tam jakiegoś pracownika... Oby chłopaka docenili za ten wyzysk, bo to jest chore co oni sobie wyobrażają... Niby wszystko ładnie ale za chwilę okazuje się jaka prawda... NIE POLECAM!

Edward

-Firma wprowadza nową technologię produkcji ram na zautomatyzowanych liniach co jest innowacją na skalę światową. Praca tu to przyjemność, polecam!

@Edward

Aaa to śmieszek jesteś :D Przyjdźcie przekonacie się coż to za przyjemność :D

Kamila
@Myszka Miki

Hej, widzę, że masz inną opinię odnośnie pracy w Ag Motors niż autor wpisu. Czy mogłabym poznać jaki jest tego powód i do czego konkretnie masz zastrzeżenia?

Agg roweros

Firma pseudo - profesjonalna, w której brak jakichkolwiek metod profesjonalnego zarządzania. Dla osób szukających rozwoju nie ma tutaj miejsca. Rotacja w zespole inżynierskim - OGROMNA! To świadczy o braku szacunku do pracownika i braku przestrzeni na jakikolwiek, chociażby najmniejszy rozwój. Rodzinne zarządzanie firmą jest tutaj porażką. Idealny przykład trwonienia ogromnych środków unijnych. Wieje PRL-em i starodawnym systemem typu "Pan i sługa". Brak partnerstwa w relacjach pracodawca - pracownik. Jeśli masz możliwość wyboru, dokonaj innego! Pozdrawiam Agg roweros

@Agg roweros

Tak to prawda! Doją z Ciebie ile mogą ale jakby Ci się poślizgnęła noga wyrzucą Cię jakbyś nie znaczył nic... Nie warto się starać.

Anonimowy

Witam, jakie są tu zarobki, 2500 tys to norma?

@Anonimowy

Mało kto zarobi 2500.... Musi to być mistrz który pracuje z 10 lat do tego ma dodatek mistrzowski obskoczy dwie soboty to będzie się mógł pochwalić 2700 na rękę. :D

Piotrek

Wisi operator maszyn i tak się zastanawiam ile się dostaje na tym stanowisku ?

@Piotrek

Można śmiało ale 2900 brutto to jest MAX w tej firmie bo mistrzowie tyle na umowie nie mają.... :D:D:D Raczej jest tak że dostajesz 2400-2600 brutto + PREMIA żeby wyszła Ci minimalna płaca :D Omamianie ludzi premią to taki haczyk jak na złotą rybkę. Może premia będzie ale robić normę trzeba też wyssana z palca nic niewiedzącego wodza...:D

Fatal

Bardzo niskie wynagrodzenia... Wyzysk pracowników... Premia to kłamstwo... Nie polecam...

Mart

Czy od nowego roku będą jakieś przyjęcia na produkcję?

Franciszek
@Mart

Też mnie to ciekawi, jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę, to daj znać! Liczę też na jakieś informacje jeśli wybierzesz się już na rozmowę kwalifikacyjną, jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny.

Mart
@Franciszek

Proponowana zapłata za pracę jest dużo poniżej najniższej krajowej, praca również w soboty, na dwie zmiany, aczkolwiek docelowo na trzy. Nie polecam.

Praca na produkcji w tej firmie jest na dwie czy na trzy zmiany?

Tudus
@Zainteresowany

Obecnie na dwie, ale to zależy jakie stanowisko

Mały SzaryCzlowiek

Praca może i zła nie jest, ale atmosfera i zarządzanie jest tragiczne, brak jakiejkolwiek logiki w procesie wdrażania produkcji. Ma być i koniec, prezes i reszta nie zdają sobie sprawy że pewne rzeczy są po prostu niemożliwe. Dodatkowo jeszcze są darmowe soboty, porażka.

Młoda

Witam. Jak wyglada praca w AG Motors . hmm . Podobnie jak w Arkus i Romet. Wyzysk człowieka , zapiedzielasz ciagle malo tego robisz tak jak powinienes ale ciagle sie do czegos Pan Prezes przyczepi udając ze zna sie na robocie . Mowisz cos do niego tlumaczac a on i tak wie swoje . kasa ?. Na umowach mniej niz najnizsza krajowa . Chcesz urlop dostaniesz go dosc czesto ale wtedy kiedy firma cie wysle a nie wtedy kiedy ty faktycznie potrzebujesz. szkoda czasu i nerwow. Prace zmienilam. Szanujcie sie !Jesli pracodawca was niedocenia szkoda na niego czasu . Sami zobaczycie po rotacji pracownikow i opiniach ..

Honorata
@Młoda

Napisałeś, że stawka w Ag Motors jest mniejsza, niż najniższa krajowa. Raczej nie powinno tak być. A jaki jest Twój wymiar pracy? Jaką masz umowę?

Mloda
@Honorata

Hej witam. Tak jest na umowie 2300 bo dodają ci premie.i bonus i wychodzi ci więcej niż najniższa krajowa. Pracowałam na cały etat . Teraz wiem od znajomych że ponad 100 osób zwolnili przez koronawirusa.

Masakraa

Witam. Co ja mogę napisać o tej firmie . Koleżanka niżej dość sporo napisała. Teraz mamy taką sytuację jaką mamy czyli koronawirusa . Fabryka zwolniła większość pracowników. Zwalniaja po trochu żeby nie było zwolnienia grupowego. Ludzi zostawili bez pracy bez środków !! Nieskorzystali z pomocy państwa. Woleli zwolnić.

admin

Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie Ag Motors Sp. z o.o. ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Ag Motors Sp. z o.o. - Podgrodzie

• Jak się pracuje w Ag Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ag Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ag Motors Sp. z o.o.?

Ag Motors Sp. z o.o.