ITB Instytut Techniki Budowlanej Oddział Wielkopolski

Poznań

Opinie o ITB Instytut Techniki Budowlanej Oddział Wielkopolski

nowy

Hej, czy wie ktoś na jakie zarobki może liczyć osoba na stanowisku badawczym z doświadczeniem?

Witaj haker319! A czy mógłbyś powiedzieć jakie są zarobki w ITB i jak wygląda system wynagrodzenia? Interesują mnie zarobki na stanowisku badawczym w laboratorium dla osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym. Czy zarobki dla doktorantów albo osób ze stopniem doktora są wyższe? Pozdrawiam, Yogi

Zostaw opinię o ITB Instytut Techniki Budowlanej Oddział Wielkopolski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITB Instytut Techniki Budowlanej Oddział Wielkopolski