Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych G. Janik R. Kuś S.J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych G. Janik R. Kuś S.J.

były

beznadziejna firma chyląca się ku upadkowi... szefowie są mili póki idzie po ich myśli, jeśli nie to zmiana całkowita, częściowo niewypłacalni, byłym pracownikom wiszą tysiace złotych, obecnym ledwo wypłacają, uważają że 'zawsze mają rację'

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych G. Janik R. Kuś S.J. - Sławków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych G. Janik R. Kuś S.J.