Proxima S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne Wrocław Oddział

Poznań

Opinie o Proxima S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne Wrocław Oddział

byly pracownik

Ta firma nie daje możliwości rozwoju ani zatrudnienia. Biora wiecznie stażystów , a pozniej papa. jedna z najgorszych firm. A kierownictwo niemile.

obecny pracownik
@byly pracownik 31.03.2014, 12:12

90% obecnych pracowników była wcześniej na stażu w tej firmie. Jeżeli jest zapotrzebowanie na pracowników i dany stażysta dobrze się zapowiada to taka osoba jest zatrudniana. Zależy to od kilku innych czynników oczywiście (sytuacja finansowa, kadrowa firmy w danym momencie itd.). Jeżeli chodzi o możliwość rozwoju, to jeżeli ktoś chce się uczyć - to może tutaj zdobyć doświadczenie, uprawnienia zawodowe oraz sporo wartościowych kontaktów, które mogą procentować w przyszłości (np. przy poszukiwaniu zatrudnienia w innym miejscu).

Zostaw opinię o Proxima S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne Wrocław Oddział - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxima S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne Wrocław Oddział