Mar-Kom S.C.

Kraków

Opinie o Mar-Kom S.C.

jhgdfg

Doradzam dużą ostrożność z tą "firmą" gdyż posługuje się fałszywymi danymi i dokumentami. Podają że ich biuro znajduje się na ul. Miechowity co jest nieprawdą gdyż w miejscu rzekomego biura jesr szkoła i nikt tam nigdy nie słyszał o firmie Mar-kom.

fsfa

Radze unikać tej firmy bo to jakieś mętne typy. Miałem kiedyś unich internet i był bardzo kiepski a kase darli sporą. Pracuje tam taki podejrzany grubas który chodzi po ludziach i tylko patrzy dorwać jakąś starsza osobę i podsunąc jej do podpisanią bandycką umowę. Facet w obsłudze technicznej to arogancki burak który w niczym nie chce pomóc. Powinnik zrobić z nimi porzadek.

Zostaw opinię o Mar-Kom S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Kom S.C.