Laspol S.C. Adam Lasek Zbigniew Szafrański

Dębica

Opinie o Laspol S.C. Adam Lasek Zbigniew Szafrański

jaśśś

(usunięte przez administratora) warunki skandaliczne. Ta firma to pomyłka. Inspekcja pracy powinna sie zainteresować oraz ochrona srodowiska.

Pracownik1

Witam,pracowałem w tej firmie rok prawie i szczerze nie polecam jej. Po pierwsze; czas pracy 12h z czego kazdego dnia odpisywane jest 0,5h na przerwę. Zarobki nie sa zbyt zadowalające,jest bardzo kiepsko wręcz. Jeżeli nie idzie robota to obcinają pieniądze z wypłaty. Jednym słowem obóz pracy.

Zostaw opinię o Laspol S.C. Adam Lasek Zbigniew Szafrański - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laspol S.C. Adam Lasek Zbigniew Szafrański