BLS Auto S.C. Zbigniew Leśnik

Szczecin

Opinie o BLS Auto S.C. Zbigniew Leśnik

Michał

Słabo, bardzo słabo. Mała płaca i niemiła atmosfera.

Krzysiek

Szef bardzo miły i w porządku :-)

Marta-Trans

GORĄCO POLECAM !!! Towar zawsze zgodny z zamówieniem, zamówienie realizowane bardzo szybko, pracownicy kompetentni znający sie na rzeczy. Szczególne pozdrowienia dla(usunięte przez administratora) i dla reszty ekipy też :D :D

lizus

Jakoś wcale nie zauważyłem, żeby traktowano mnie lepiej. A wręcz czasami mam więcej obowiązków. Zauważyłem za to, że osoby które solidnie przykładają się do powierzonych im zadań, mogą liczyć faktycznie na każde wsparcie od strony szefostwa. A na potwierdzenie, niech wystarczy to, że pracowników jest wielu, a chyba nikt pod przymusem nie pracuję. Pozdrawiam \"Kierownika\" Szczęśliwy pracownik vel lizus.

Zostaw opinię o BLS Auto S.C. Zbigniew Leśnik - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLS Auto S.C. Zbigniew Leśnik