MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pablo Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Witam może się ktoś orientuje jak wyglada pracami stanowisku kierowca kat b. Jaka płaca?

Marta Nowy wpis
@Pablo

Mnie interesuje ile płacą i jakie konkretnie trzeba mieć doświadczenie?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Wojciech Nowy wpis
Pracownik

Nie ma problemu, jeśli będę blisko - porozmawiam z Tobą. Napisz do mnie maila wojciech@motpol.com.pl

Pablo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam może ktoś wie jak wyglada praca na kierowcę kat b? JAka płaca?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Marta

A to ile dostałeś? Możesz napisać? No i skąd zaskoczenie? Nie miałeś kwoty na umowie wypisanej?

Wojciech
Pracownik
@Marta

Oczywiście, że miałem - jednak są w tej firmie dodatkowe premie. Tzw. uznaniowe - masz to w umowie. Niestety nie mogę powiedzieć ile, ale pracowałem na to długo i opłacało się. Zostałem godnie wynagrodzony za wkład pracy. Jestem zadowolony i nie szukam innego pracodawcy, wręcz odrzucam propozycje konkurencji ;-)

Wojciech
Pracownik
@Marta

Chcę tylko Ci uświadomić, że jeżeli dasz z siebie coś extra dla firmy, to zarząd dwukrotnie Ci się odwdzięczy - ale to musi być współpraca w obie strony. Bez ściemy, wtedy to docenią i warto. Pozdrawiam - Wojtek

Tys
Kandydat
 Pytanie

Praca na stanowisku magazynier, ktoś wie jak to wygląda co trzeba robić i czy naprawdę 5000tys brutto dają ? Czekam na opinię

Bo
Były pracownik
@Tys

Daj sobie spokoj hale nie klimatyzowane latem skwar zima zimno nie zapewnia ci ubioru musisz sama o to zadbać umowa jedno realia to drugie zawsze znajda powód żeby ci kasę (usunięte przez administratora) wszystkim trzęsie księgowa a to wredna baba jest tak jak ona chce albo cię tam nie ma stary ma (usunięte przez administratora) do gadania idź do biedronki

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Aleksander

Ale na co w sumie narzekasz? Bo nadal nie wiem o co chodzi konkretnie

Pracodawca

ROGER Bardzo proszę o konkretne informację.

Administrator

Czy pracował ktoś jako Pracownik Gospodarczy w firmie MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Ktoś!
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Jak wcześniej zostało napisane Dziadpol tak 100% prawdy. To co jest tu napisane jest prawdą. Pracodawca i "kadrowa" nie mają szacunku do pracownika. Jeśli nie jesteś pupilkiem kadrowej i nie jest po jej myśli, dostajesz wypowiedzenie i p. Zdzisław nie ma nic do powiedzenia.Nie polecam pracy w takiej atmosferze i nie dajcie się nabrać na obiecanki pieniężne bo to są tak śmieszne zarobki, na takie warunki pracy, zwłaszcza na magazynie, że nie warto zaczynać bo i tak potwierdzi się to, co tu piszą. A ceny i jakość towaru to wielki śmiech!!!! Omijać wielkim łukiem!!!!!!

były pracownik
Były pracownik
@Ktoś!

Potwierdzam wszystko 100% prawdy. W tej firmie nie nauczysz sie niczego poza tym jak zrobić wała z klienta bo szef tego od ciebie oczekuje. Nachapać sie i tyle. O premii zapomnij bo jesteś w wała robiony przez szefa na marży. DZIADPOL !!!!!

Tys
Kandydat
 Pytanie
@Ktoś!

Teraz chcą dac nax 5000tys brutto dają tyle? Czy to z jakimś premiami których może nie być

Gość
Pracownik
@Tys

Myślę że najlepiej iść i porozmawiać z pracodawcą.

Beod
Były pracownik
@Gość

Rozmowa to jedno a późniejsza rzeczywistość to drogie kto pracował ten wie

Agata
@Beod

ale chyba zawieracie jakieś umowy co nie? a umowa to rzecz święta, cokolwiek obiecają na rozmowie powinno znaleźć się na piśmie i po problemie :)

Wojtek
Pracownik
@Tys

Cześć, 5000 brutto, to na spokojnie tylko musisz być normalny. Szczerze mówiąc, to możesz zarobić o wiele więcej jeśli będziesz uczciwie i rzetelnie pracował. Robię coś innego w tej firmie, ale naprawdę za żadne pieniądze nie zmieniłbym pracy. Szef jest super i ta miła Pani, o której tak źle piszą też, jeśli nie odwalasz numerów...

Maja
@Wojtek

Ale powiedzmy, że jestem normalna i jestem spokojnym magazynierem :) To te 5000 będzie podstawą, czy to już z premiami które raz się trafią, ale nie zawsze?

Administrator

MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier w Dalanówek. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Erczi
Były pracownik

Byłem magazynierem. Praca, jak praca. Trzeba swoje robić, ale nie ma dramatu. Można wyciągnąć bardzo fajne pieniądze za nadgodziny i pracę w sobotę - szczególnie jak trzeba zostać godzinę czy dwie dłużej. Odszedłem, bo nie miałem jak dojeżdżać autobusem

xddd
Pracownik
@Erczi

hahahahahaha

Aleksander
@xddd

Hmmm, z czym konkretnie się nie zgadzasz? Wyśmiałeś go, ale w sumie nie wiem co cię tak rozbawiło ;d

xddd
Pracownik
 Pytanie
@Aleksander

Przyjdź do firmy, popracuj 2-3 lata, to poznasz problem od samego początku, aż prawie po sam koniec, czego nie rozumiesz?

Beos
Były pracownik

Ja chcialem tylko zapytac czy kierowcy maja juz sprawne auta (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Handlowiec
Pracownik

Szczerze mówiąc, to jeśli nie spróbujesz, to nigdy tego nie zrozumiesz ;-)

Kierowca
 Pytanie

Witam Jak wygląda praca na stanowisko kierowca kat.b -samozatrudnienie ( własna działalność gospodarcza) ponieważ ukazało się ogłoszenie ... Warto otwierać dla nich własną działalność? Opłaca się? Pozdrawiam

Taki jeden
@Kierowca

Jeżeli chcesz być (usunięte przez administratora) na dietach, mieć jakieś dziwne faktury oraz za wszystko być odpowiedzialnym finansowo to tak. Omijać z daleka a

Kierowca
@Taki jeden

Dzięki za info,byłem na rozmowie ,z daleka śmierdzi wyzyskiem ,za wszystko odpowiedzialny i po odliczeniu wszystkiego zostaje Ci tyle co kierowca pieczywa pod warszawą na pełnym etacie .

Niezadowolony...
@Kierowca

Pani, która ze mną rozmawiała totalna porażka, cały czas na telefonie, brak szacunku do czasu innego człowieka. Poza tym pierwsze słowa o pracy to ,, dzierzawimy samochod, płacimy 0,70gr z kilometra i nic nas więcej nie obchodzi". Odradzam prace w tej firmie, czuć wysysk oraz źle podejście do pracowników.

Marek
Pracownik
@Niezadowolony...

Niezadowolony może nie słuchałeś uważnie bo ja jeżdżę już któryś rok i mam płacone bez problemu dzierżawię samochód ale paliwo i eksploatacja jest po stronie motpol. A 7 czy 8 tys jakie zarabiam to nie jest taks tragedia no oczywiście jeszcze ZUS muszę zapłacić ok 1200 zl

Ulubieniec M
Kandydat
@Marek

Skoro płacisz ZUS to pewnie i podatek dochodowy To jeśli zostaje ci 7 tys to dużo. dzieliłeś to na godziny pracy na to że jezdzisz przeładowanym samochodem o parę setek kilogramów czyli godziny nocne bo rano z takim ciężarem nie jedziesz (usunięte przez administratora)

Marek
Pracownik
 Pytanie
@Ulubieniec M

Bez problemu możemy się spotkać i pokaże ci faktura, podatek płacę liniowy więc raz na rok. Co do godzin pracy jest różnie raz lepiej raz gorzej wychodzi ok 200 w m-cu, a znajdź mi taką firmę gdzie nie jeżdzią przeładowane auta. Potrącenia za brak towaru to wiadomo że jak zgubię coś do klienta to muszę odkupić. A kto to jest M ??? jaki czasoumilacz????

Ulubieniec M
Były pracownik
@Marek

Jak możesz coś zgubić do klienta skoro towar jest spakowany chyba ze masz dziurawą podłogę w aucie .Co do dokumentow nie interesuje mnie twój dochod na czysto każdy z kierowców i reszty pracowników wie jak jest i jaka jest wielka pani M ktora tylko patrzy i czatuje na monitoringu komu (usunięte przez administratora) parę groszy z wypłaty i przytulic sobie . A czaso umilacz pani M tez ma imię na M jak byś się nie domyślił ale ztego co słyszałem to on sam juz ma jej dość ????

@Marek
Pracownik
 Rekomendacja
@Ulubieniec M

Szkoda że nie masz odwagi sie spotkać i zobaczyć jaka jest prawda a nie obrabiać (usunięte przez administratora) i wypisywać głupoty które nie maja potwierdzenia. A skoro kierowcom tak jest źle to dlaczego po kilkanaście lat pracują, przecież jak by im nie pasowało to powinni odejść. Ale (usunięte przez administratora) i patologia zawsze będzie na marginesie i zawsze im coś nie pasuje bo się robić nie chce.

Były pracownik
Były pracownik
@Kierowca

Nie opłaca się angażować w to. Nim się obejrzysz zostaniesz zwolniony, jak większość tamtejszych pracowników. Szef firmy działa bez wizji i sam nie wie czego chce. Raz naobieca cudów, jutro zwolni Cię nawet nie racząc zadzwonić. Gościu bez odwagi i odpowiedzialności.

gość
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

A jak to możliwe że zostałeś zwolniony i jak mozna kogoś zwolnić przez telefon, przecież dostajesz wypowiedzenie więc nie bardzo rozumie, a jak długo tam pracowałeś ?

SZARPOWIEC
Pracownik
 Pytanie
@Kierowca

I jak tam? Nadal macie się świetnie? Słyszałem, że większość pracowników już tam nie pracuje. Naiwniacy daliście się omamić obiecankami dużych pieniędzy po naszym odejściu. Jak widzicie bez handlowców i ogarniętych ludzi w firmie magazyn jest niczym.

PH
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Jak wcześniej zostało zapisane Dziadpol tak 100% prawdy. Ciągle mało mało i niska marża standardowa gadka szefa który mówi to cały czas jakby sie mu płyta zacieła. Szef nie ma szacunku do pracownika mówi ciągle ze jesteś najgorszy, jesteś najsłabszy inni są lepsi i pozyskują nowe stacje benzynowe ale jak spytałem jakie ,nie potrafił odpowiedzieć tak na okrągło cały czas. Mało tego zawsze cię orżnie na marży bo cen zakupu nie widzisz. Szef myśli ze jego firma jest najlepsza i ma najlepsze ceny a to nie jest prawda, bo ceny konkurencja ma zdecydowanie lepsze. Standardowa gadka ze własnie wszedł nowy cennik itp. Nie polecam firmy Motpol bo to jest wyzysk w białych rękawiczkach.

Były parobek
Były pracownik

Szczerze odradzam wszelkiej współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora), bezczelność i brak kultury. Zatrudniają pracownika, robią łaskę, że muszą go czegoś nauczyć a gdy ten się pomyli dostaje do ręki wypowiedzenie. Gdy przychodzi nowy pracownik jasną rzeczą jest to, że musi się najpierw wdrożyć w swoje obowiązki, nie będzie robił wszystkiego od razu idealnie. (usunięte przez administratora) Wiadomo, że do pracy nie przychodzi się odpoczywać, ale wystarczyłoby trochę szacunku i zrozumienia.

Bożena
@Były parobek

Rozumiem, że mówisz o swoim doświadczeniu z tą hurtownią motoryzacyjną Motpol. Naprawdę zostałeś zwolniony, ponieważ popełniłeś jeden błąd? To by nie świadczyło zbyt dobrze o tym miejscu, jeśli mam być szczera. Jeśli możesz, to powiedz coś więcej o tym, co się stało.

Były parobek
Były pracownik
@Bożena

Handlowiec z tej firmy od początku mi powiedział, że długo w tej firmie nie wytrzymam. Jak się okazało miała rację. Psychicznie by się nie wytrzymało, bo to (usunięte przez administratora) Zwalnianie kogoś po tygodniu jest chore. Brak szansy na nauczenie się czegoś. Z resztą opinie o firmie mówią same za siebie.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hurtownia Motoryzacyjna Motpol - Zdzisław Walter sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Chętnie to oni zwalniają ;) nie pchaj się tam za żadne skarby, chyba że chcesz się trochę cofnąć w ewolucji.

były pracownik
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Dziadpol tak jak wcześniej pisali i to jest 100% prawdy. Ciągle mało mało i niska marża standardowa gadka szefa który mówi to cały czas jakby sie mu płyta zacieła. Szef nie ma szacunku do pracownika mówi ciągle ze jesteś najgorszy, jesteś najsłabszy inni są lepsi i tak na okrągło cały czas. Mało tego zawsze cię orżnie na marży bo cen zakupu nie widzisz. Szef myśli ze jego firma jest najlepsza i ma najlepsze ceny a to nie jest prawda, bo ceny sa wysokie. Standardowa gadka ze własnie wszedł nowy cennik itp. Nie polecam firmy Motpol bo to jest Dziadpol

Limak
Kandydat
 Pytanie

Jak warunki pracy? Kat b kierowca ktoś się wypowie?

Masakra
Były pracownik
@Limak

Chłopie odpuść sobie tą firmę(usunięte przez administratora) Byłem tam kierowcą busa na swojej działalności i wszystkie koszty przerzucają na ciebie i czasami nawet na minus wychodziłem przez te słabe warunki.

Nie polecam
Były pracownik
@Limak

Tak jak widzisz w pozostałych komentarzach. Omijaj tę firmę i jej prezesika z daleka. Jeździłem tam i to strata życia...

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Dodatkowe to otrzymasz obowiązki, nadgodziny, a w gratisów mobbing i szydzenie. Nim się obejrzysz zwolnią Cię bez większego informowania. Nie polecam tracić zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Dalanówek

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Zobacz opinie na temat firmy MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Liczba opinii klientów firmy MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

  Kandydaci do pracy w MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA