Tompol Tomasz Ostafijczuk

Oława

Opinie o Tompol Tomasz Ostafijczuk

człowiek z branży

Ludzie co wy wiecie na ten temat. Gordon zbudował swoje imperium poprzez wyniszczenie agentów i udaje ten milioner ze wsi że nic się nie stało. .. Tomasz to w porządku gość.

Lucjan

Z ostatniej chwili - Gordon sie polapal i zawinol swoj towar z tej pseudo Hurtownii, Tomasz teraz bedzie sprzedawal wentylki do rowerow na targowisku ;)

znam go

Ten śmieszny biznesmen w stenmocie do niczego się nie nadawał i wyleciał razem z braciszkiem i mamusiom a teraz mydli oczy gordonowi, kawał z niego (ang.szynka) ludzi ma z nic, stanowczo odradzam jakichkolwiek zakupów w jego budzie, a już o pracy u tego [usunięte przez moderatora] zapomnijcie. Komentaż kamil 477 sam sobie spreparował [usunięte przez moderatora] mgr.od fikołków.

Zostaw opinię o Tompol Tomasz Ostafijczuk - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompol Tomasz Ostafijczuk