Olicar Katarzyna Grzesiak

Kraków

Opinie o Olicar Katarzyna Grzesiak

maciek b

Najlepszy serwis w Krakowie.Wymieniam opony od lat u nich.Prostują też fachowo felgi.Polecam

Damian

DNO! To słowo najbardziej pasuje do tego warsztatu. Kuźnia talentów, z naciskiem na słowo kuźnia, bo pseudo-mechanikom bliżej do kowala niż mechanika. Koszt wymiany napinacza paska klinowego, paska i próba naprawy kompresora klimatyzacji to koszt 680zł!!! Po przejechaniu kilku kilometrów, ze sprężarki zaczął dochodzić metaliczny dźwięk. Odstawiłem auto w celu kolejnej naprawy, "mechanik" zamiast wymienić uszkodzoną część, bawił się cały dzień w jakieś kombinacje z podkładkami, i innymi wynalazkami, za które skasował kolejne 100zł. Po odbiorze auta i przejechaniu kilku kilometrów, problem wrócił!!! Odprowadziłem auto do innego warsztatu, Panowie wymienili części i odkryli, że Spec z Olicar zamontował niewłaściwe części! Brak słów na taki brak kompetencji. Stanowczo odradzam! Dodam tylko, że "mechanicy" z Olicar nie informują klienta co jest nie tak z autem i co trzeba wymienić, ani nie konsultują czy chcemy naprawić auto częściami oryginalnymi czy zamiennikami. Usłyszeć można standardowe: "zrobię tak, że będzie działało!".

Zostaw opinię o Olicar Katarzyna Grzesiak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olicar Katarzyna Grzesiak