Opinie o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk w Szczawno-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk w Szczawno-Zdrój

ANTONI Nowy wpis

Polecam warsztat, profesjonalne podejście do klienta, umiarkowane ceny, w nagłych przypadkach serwis od ręki????

pan Jacek Nowy wpis
Klient

Bardzo fajna obsluga.Porządny service . Polecam.

Maja Nowy wpis

Fajnie że klienci chwalą no ale ja tu szukam opinii pracowników. Ktoś wie czy firma jest też tak chwalona przez pracowników i czy dobrze się pracuje?

Wiktor Nowy wpis

Czy ten sklep motoryzacyjny działa czy upadł przez pandemie ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Praca na produkcji / od zaraz!
Szczawno-Zdrój
(83 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Krystian

Warsztat bardzo dobry Moje sugestie dla J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk: Warsztat bardzo dobry

Kamil

Polecam , super warsztat

Maciek 123

Zdecydowanie Najlepsze Warsztat w Wałbrzychu ????

ELEKTRA

POLECAM WSZYSTKIM TEN SKLEP MAJA NAJLEPSZE CENY W WAŁBRZYCHU NIGDZIE NIEMA TAKIEGO WYBORU CZESCI DO TOYOTY JAK W JCBIS POLECAM POLECAM WSZYSTKIM UZYTKOWNIKOM TOYOT

Zostaw merytoryczną opinię o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk - Szczawno-Zdrój

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk?

Zobacz opinie na temat firmy J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk