Opinie o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk w Szczawno-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk w Szczawno-Zdrój

Maja Nowy wpis

Fajnie że klienci chwalą no ale ja tu szukam opinii pracowników. Ktoś wie czy firma jest też tak chwalona przez pracowników i czy dobrze się pracuje?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk w Szczawno-Zdrój.

Sprawdź
Wiktor Nowy wpis

Czy ten sklep motoryzacyjny działa czy upadł przez pandemie ?

Krystian Nowy wpis

Warsztat bardzo dobry Moje sugestie dla J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk: Warsztat bardzo dobry

Kamil Nowy wpis

Polecam , super warsztat

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Praca na produkcji / od zaraz!
Szczawno-Zdrój
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Maciek 123

Zdecydowanie Najlepsze Warsztat w Wałbrzychu ????

ELEKTRA

POLECAM WSZYSTKIM TEN SKLEP MAJA NAJLEPSZE CENY W WAŁBRZYCHU NIGDZIE NIEMA TAKIEGO WYBORU CZESCI DO TOYOTY JAK W JCBIS POLECAM POLECAM WSZYSTKIM UZYTKOWNIKOM TOYOT

Zostaw merytoryczną opinię o J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk - Szczawno-Zdrój

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk?

Liczba opinii klientów firmy J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

J.C. Bis Sklep Motoryzacyjny Martyna Pyk
Przejdź do nowych opinii