Wrocław

Opinie o Auto-Marpo Marzena Popiela Używane i Nowe Części Zamienne do Samochodów Japońskich

oki

Nie polecam nawet wrogowi , obsługa klienta na najniższym poziomie czasami może klient oberawć od sprzedawców

Masz doświadczenie z pracą w firmie Auto-Marpo Marzena Popiela Używane i Nowe Części Zamienne do Samochodów Japońskich i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Pako
@admin 10.09.2015, 09:37

Właściciele traktują ludzi jak swoją własność. Brak szacunku, brak komunikacji i brak poszanowania zasad współpracy. Nie docenią nawet jak się starasz. Szkoda czasu na tak niepoważnego pracodawcę. Unikać szerokim łukiem - dobrze na tym wyjdziecie.

Zostaw opinię o Auto-Marpo Marzena Popiela Używane i Nowe Części Zamienne do Samochodów Japońskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Marpo Marzena Popiela Używane i Nowe Części Zamienne do Samochodów Japońskich