Autoekspert Firma Handlowo-Usługowa Piotr Hycnar

najlepiej to kradną paliwo z baków i malują te ''bezwypadkowe'' cacka z Niemiec

Madzia
@jaro 18.12.2016 22:20
najlepiej to kradną paliwo z baków i malują te ''bezwypadkowe'' cacka z Niemiec

Mam nadzieję, że masz na to dowody, bo wiesz, że takie oszczerstwa są karalne?

mario

Obsługa na najwyższym poziomie.Pracownicy bardzo dobrze znają się na samochodach i szybko potrafią usunąć usterkę.Na auto czekam tyle ile trwa usunięcie awarii.Piotr to pełny profesionalista który doradzi i zawsze słowny.Kupuję auta tylko od niego i tak już zostanie.Jeżeli chcesz kupić albo naprawić tylko "AUTO HYCNAR"

Jestem zdegustowany auto stalo tydzien i nic nie zrobione ,miało byc na drugi dzien.Jeden wielki bajzel ,NIE POLECAM

Zostaw opinię o Autoekspert Firma Handlowo-Usługowa Piotr Hycnar - Mszanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoekspert Firma Handlowo-Usługowa Piotr Hycnar