Krisbol Krzysztof Kania

14 dni to za mało na wysłanie jednej żarówki. nie polecam

KRISBOL
@kuba 30.06.2016 13:14
14 dni to za mało na wysłanie jednej żarówki. nie polecam

Już nasz łaskawy Pan skomentował to na innych portalach i redakcja usuwa komentarze ponieważ są nieprawdziwe. Gościu paczki nie odebrał mimo że jest awizowana ! mamy numer nadania chętnie się podzielimy :) 00959007731528668895 ..

z

oslona zimowa do auta super sprawa. W zimie chwile po uruchomieniu silnika jest ciepelko. POLECAM

Zadowolony klient

POLECAM

Robert Mm

Ślizgi do bmw przyszły w 18 godzin !!!! od zakupu ! REWeLACJA

dziki_dzik

Polecam. Kupowałem nadkola do ciężarówek - wszystko gra

Marco

Kupuję do firmy KRISBOL części kilka lat - zajmuję się naprawą aut i nigdy nie było żadnego problemu! Kilkuletnia znajomość firmy pozwala mi bez wyrzutów sumienia powiedzieć, że ceny są bardzo przystępne i firma jest ODPOWIEDZIALNA za to co robi. Ile ludzi tyle opinii. Ja gorąco polecam i pozdrawiam KRISBOL

qq

OSZUST!!! KŁAMCA!!! Nie polecam nikomu współpracy z tym człowiekiem

Zostaw opinię o Krisbol Krzysztof Kania - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krisbol Krzysztof Kania