Autotax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Poniec

Opinie o Autotax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Iza

Witam. Zamówiłam na Allegro lampy do Audi A4 na zdjęciach wyglądały wzorowo ale po odbiorze klosze lamp miały wypalone dziurki przez rozgrzanie tak myślę grubego gwoździa, odesłałam towar ale firma nie przyjeła wzrotu. Toczę spór na Allegro ale żadnych odpowiedzi nie uzyskóję

kuchar

Witam firma jest nie żetelna wysyła uszkodzone przedmioty i nie przyjmuje je od zwrotu. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Autotax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Poniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autotax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe