AUTO MAZOWSZE Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o AUTO MAZOWSZE Sp. z o.o.

veri

A ja tam pracuję ,jestem WYKWALIFIKOWANYM MECHANIKIEM i dzięki temu zarabiam dobrze i przede wszystkim chce mi się pracowac a nie stac za rogiem warsztatu i palic fajki

anita

Słyszałam ,że ludzie tam zjadają a jak ktoś ma dziecko to musi pracować z matką 29 godzin i jeszcze oboje muszą dopłacać, że tam pracują. Straszne jak to można przeżyć.

i

Pracowałam tam parę lat,nie podzielam opinii o złej atmosferze.Wręcz przeciwnie atmosfera zawsze była atutem tej firmy. Zarobki,zawsze można znaleźć lepsze ale można i gorsze.Polecam.

figos

nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!!!!!! zap....rz za marne grosze, atmosfera nie do wytrzymania. Pracowałem tam kilka lat temu i odradzam a z tego co wiem to wszystko jest bez zmian. Zgadzam sie z opinią DNO DNO DNO

makos

DNO DNO DNO DNO

Zostaw opinię o AUTO MAZOWSZE Sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO MAZOWSZE Sp. z o.o.