Volvo Sklep Firmowy Józef Skrzypa

Koszalin

Opinie o Volvo Sklep Firmowy Józef Skrzypa

xax

Fatalna atmosfera, płace na normalnym poziomie. Wysokie ciśnienie pracy przez bardzo dużo obowiązków.

Tomek

Było dobrze ale się skończyło.Teraz tylko z[usunięte przez admina]. Coraz gorsze warunki pracy i płacy. Jedyny plus to wypłata w terminie. Ludzie odchodzą tam gdzie lepsza atmosfera pieniądze i perspektywa na rozwój (szkolenia) bo tu brak takiej.

Jarek

Coś się zmieniło ? Rotacja, dobrzy fachowcy odchodzą, pracownicy zakładają sprawy w sądzie..

Zostaw opinię o Volvo Sklep Firmowy Józef Skrzypa - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volvo Sklep Firmowy Józef Skrzypa