Opinie o Samsel Autohandel Władysław Samsel w Marcinkowo

Mike Nowy wpis
Klient

Pracują tam prostacy i (usunięte przez administratora) Kręcą autom liczniki i markują wady ale naprawdę karygodne jest ich bezczelne cwaniackie zachowanie wobec klienta

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Samsel Autohandel Władysław Samsel?

Mariusz Nowy wpis

Stanowczo odradzam zakupu jakiegokolwiek pojazdu z firmy "autohandel Samsel" właściciel mówi co było robione w aucie, co niestety nie jest prawdą. Zakupiony samochód po przejechaniu 500km po prostu sie rozsypal. Koszt naprawy tego samochodu wyniósł ponad połowę jego wartości, dodam że cena tego auta była nie mała. Po konsultacji z właścicielem komisu nie doszliśmy do porozumienia, iż stwierdził że nie ponosi za to odpowiedzialnisci a my jako kupujący mamy też swoje prawa. NIE POLECAM ! Moje sugestie dla Samsel Autohandel Władysław Samsel: Mówcie prawdę i bądźcie uczciwi.

Pracowałeś w firmie Samsel Autohandel Władysław Samsel? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsel Autohandel Władysław Samsel - Marcinkowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Samsel Autohandel Władysław Samsel