Inter Play Firma Handlowa Dorota Pomarańska-Kwietniak

Sopot

Opinie o Inter Play Firma Handlowa Dorota Pomarańska-Kwietniak

Obiektywny

Firma ''zatrudnia'' pracowników na produkcję na zasadzie: Pierwszy tydzień bez żadnej umowy, następnie 3 miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. BHP w tej firmie nie istnieje- w pracy można ulec poważnemu wypadkowi - ostre blachy leżą na podłodze w ciągach pieszych, brak ogrzewania na hali, brak jakichkolwiek wyciągów spawalniczych - cała hala wdycha dym spawalniczy. Typowi Janusze biznesu, którzy dorobili się na wyzysku innych ludzi. Jestem w szoku że w 2017 w Gdańsku (nie na jakimś zadupiu) w taki sposób funkcjonują firmy. Przestrzegam i odradzam. Nigdy nie piszę komentrzy ale to co zobaczyłem w tej firmie przeszło wszelkie pojęcię.

Obiektywny

marcin

bardzo nieprzyjemne szefostwo...nie polecam!

inter play

To jest firma...ten stary pajac nie ma pojęcia na temat prowadzenia firmy.Ludzie omijajcie ten pseudo zakład szerokim łukiem bo zarobić napewno tam się wam nie uda,a będziecie skazani na codzienne bezsensowne mądrości upośledzonego pseudo szefem.

Dominik

Sama praca jest bardzo przyjemna. Z Wojtkami się świetnie pracuje. Jednak ta praca ma więcej minusów niż plusów niestety. (usunięte przez administratora) P.S.: Jak będziecie już tam pracować to nie dyskutujcie z (usunięte przez administratora). Ani nie podważajcie jego zdania bo za to można stracić prace ;)

Zostaw opinię o Inter Play Firma Handlowa Dorota Pomarańska-Kwietniak - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Play Firma Handlowa Dorota Pomarańska-Kwietniak