CRACOW TRUCK CENTER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Iveco

Ruda śląska

Opinie o CRACOW TRUCK CENTER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Iveco

Piotr

nie polecam nadgodziny to norma za które nikt nie płaci. ogólna spychologia i obrabianie dupy.

zawiedziona

jak na razie nie ma nic nadzwyczajnego żadnych kokosów pracownik który ma dzieci nawet małej paczki na święta nie dostał tylko wyżerka na serwisie.Wypłaty płacą po terminie tj drugi raz się zdarzyło

Chcesz pracować w firmie CRACOW TRUCK CENTER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Iveco? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o CRACOW TRUCK CENTER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Iveco - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRACOW TRUCK CENTER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Iveco