Lisowski Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault i Dacia

Kraków

Opinie o Lisowski Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault i Dacia

kleszczów-cat

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas, że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

Wiecie jak wygląda praca w firmie Lisowski Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault i Dacia i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i szybki awans? Jak wygląda współpraca z szefem? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Zostaw opinię o Lisowski Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault i Dacia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisowski Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault i Dacia