Auto Remo Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe

Kraków

Opinie o Auto Remo Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe

wacek1970

Pracowałem i nadal pracuję. OK, praca może nie jest lekka, bo gdzie obecnie jest? Ale pensja jest na czas i w takiej wysokości jak planowana. Są tez dodatkowe bonusy. Wiadomo są plusy i minusy, bo gdzie ich nie ma? jak ktoś szuka pracy pewnej i w fajnej ekipie współpracownikow to zapraszam do naszego grona.

hhh11

Pracowalem w autoremo, nikomu nie polecam tej firmy [usunięte przez admina] Praca po 10 godzin, najnizsza pensja +marna premia (oczywiście pod stołem). Soboty pracujące tagze bezpłatne. Dziwi mnie, ze jeszcze PIP sie za to nie wziął, naprawdę nie polecam

Zostaw opinię o Auto Remo Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Remo Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe