Auto-Motor Edyta Porzucek Firma Handlowo-Usługowa

Dyminy

Opinie o Auto-Motor Edyta Porzucek Firma Handlowo-Usługowa

marakuja

Zostałam rozczarowana tym co zostałam na miejscu a tym co własciciel mówił.czeka na kretynów którzy nie potrafia poznac ze auto było wczesniej skasowane!! a potem udaje idiote

ramis

Banda oszustów. przed przyjazdem dzwoniłem do pana czy wszystko w aucie działa i czy jest nie malowane. Powiedział ze auto nie malowane i wszystko działa jak powinno. Przejechałem połowe polski po czym na miejscu zastałem auto z pękajaca szpachlą i nic nie działała na dodatek pytałem czy podgrzewane fotele działaja a na miejscu sie okazało ze wogóle nie było. na dodatek tego PAN KAZAŁ MI ODDAC PIENIADZE ZA UBEZPIECZENIE. zrobił sie bardzo wulgarny i zaczał wmawiać nam ze to nie jego winna. wszystkie auta sa przez nich skladane malowane po powaznych kolizjach. Oszusci!!

Zostaw opinię o Auto-Motor Edyta Porzucek Firma Handlowo-Usługowa - Dyminy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Motor Edyta Porzucek Firma Handlowo-Usługowa