Auto-Kaleta Firma Usługowa Lakiernictwo Pojazdowe K. Kaleta

Kasina Wielka

Opinie o Auto-Kaleta Firma Usługowa Lakiernictwo Pojazdowe K. Kaleta

marta

Niestety ale zostałam oszukana przez tą firmę, omijać z daleka, nieuczciwy sprzedawca. Nie polecam.

Xyz

Ceny przystępne i na tym kończy się lista plusów. Oczekiwanie na samochód wydłużył się o dwa tygodnie w stosunku do tego co obiecywał Pan(usunięte przez administratora) Po roku malowania samochodu schodzi mi bezbarwny lakier z przedniego i tylnego zderzaka.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Auto-Kaleta Firma Usługowa Lakiernictwo Pojazdowe K. Kaleta - Kasina Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Kaleta Firma Usługowa Lakiernictwo Pojazdowe K. Kaleta