A.T. Auto Serwis Tomasz Poseniak

Jakubowice

Opinie o A.T. Auto Serwis Tomasz Poseniak

pracownik bez swojej kasy

na początku pan tomasz obiecuje 12-15 zł na godzinę a gdy przychodzi dzień wypłaty --szef znika i nie odbiera telefonów.at [usunięte przez moderatora]

oszukany

[usunięte przez moderatora] Omijajcie go. Lepiej siedzcie w domu niż pracujcie u tego Pana. Najpierw będzie obiecywał a potem gdy będzie zbliżał się dzień wypłaty zapomni o niej.Prawda jest taka, że to [usunięte przez moderatora] (oszukuje pracownika oraz zleceniodawców). Jeśli ktoź wybiera tą firmę w przetargach to dziwie się.

Oskubany

Potwerdzam opinie. [usunięte przez moderatora] Omijajcie go na km. Dziwie się że tylu ludzie zostało wyrolowanych a Państwowa Inspekcja Pracy nie interweniuje.

kontrahent

uwaga ------ niewyplacalny liczne faktury i nakazy ma w nosie,N ie uczciwy przedsiebiorca....wpiszcie dłużnik at technika t...p....

pokrzywdzony333

[usunięte przez moderatora] jest nieuczciwym pracodawcom zalega z wypłatami nawet po pół roku to zwykły [usunięte przez moderatora] omijajcie go jak najdalej oszukał dużo ludzi po całej polsce....

Zostaw opinię o A.T. Auto Serwis Tomasz Poseniak - Jakubowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.T. Auto Serwis Tomasz Poseniak