Autolack Zając Kompleksowe Naprawy Powypadkowe PZU S.A. Sieć Naprawcza

Trzebinia

Opinie o Autolack Zając Kompleksowe Naprawy Powypadkowe PZU S.A. Sieć Naprawcza

Mayhem

Zdecydowanie nie polecam tego zakładu. Około dwóch miesięcy musiałem czekać na naprawę. Raz było za zimno raz pracownicy na urlopach i tak musiałem cierpliwie czekać co chwilę przypominając o sobie.

Jesteś klientem firmy Autolack Zając Kompleksowe Naprawy Powypadkowe PZU S.A. Sieć Naprawcza lub jej pracownikiem? Co sądzisz o warunkach pracy, umowy? Twoja opinia jest ważna!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Autolack Zając Kompleksowe Naprawy Powypadkowe PZU S.A. Sieć Naprawcza - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autolack Zając Kompleksowe Naprawy Powypadkowe PZU S.A. Sieć Naprawcza