Warsztat Samochodowy Zenon Widawski

Kołobrzeg

Opinie o Warsztat Samochodowy Zenon Widawski

Opelek

Zenek to klamka i nie umie naprawiać aut

Prawda

Masakra robi auta na dworze szpachlowanie na dworze przecież rdza go zje robi ludzi w banbuko kłamie oszukuje ludzi kasuje jak za zbiorze a robi najtanszymi materiałami oszust i nic więcej ludzie zastanówcie się gdzie auta dajecie tylko nie do zenka

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Warsztat Samochodowy Zenon Widawski? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Warsztat Samochodowy Zenon Widawski - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsztat Samochodowy Zenon Widawski