Myszkowski Auto-Serwis S.C.

Olsztyn

Opinie o Myszkowski Auto-Serwis S.C.

Mechanik/blacharz

Jako były pracownik, radzę się interesować się pracą bliżej centrum olsztyna ewentualnie w porządnych serwisach , same warunki pracy złe nie są, ale najlepiej jak nie wychodzi się z zakładu, za nadgodziny nie płaci, leci w przysłowiowe bambuko, zero szacunku mówiąc szczerze, kręci pod koniec dnia jak tylko może, wykorzystać własnych możliwości nie można ponieważ uważa że pracownik nie może mieć tak naprawdę racji, i to co ja widziałem co robiłem i jak był przykaz robić nie ma sensu , robić zrobić by nie było widać tak naprawdę tylko.

Brak słów
@Mechanik/blacharz 19.09.2017 17:13

Tomek?

Olaf

Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Na początku jak oddajesz samochód z winy sprawcy czyli z OC to jest pięknie, facet opisuje pięknie to co jest do roboty i mówi o sobie w samych superlatywach oczywiście udziela niby gwarancji an 2 lata na lakier. Po odbiorze samochodu okazuje się że "mechanicy" uszkodzili samochód w innych miejscach , zabrudzenia od smaru na tapicerce i podsufitówce, połamane plastiki od ustawienia fotela oraz lakier nałożony tak że czujnik lakieru pokazuje bardzo niską wartość w stosunku do oryginalnych elementów. Części o których była mowa przed wstawieniem nie zostały wymienione ale za to faktura za malowanie z cenami wziętymi z kosmosu. Tragedia reklamowałem wszystkie uszkodzenia to mnie wyśmiał stwierdził że sam to sobie zrobiłem, lakier i gwarancja ? prosto w oczy usłyszałem że mogę sobie tym podetrzeć .... i jak chce mogę dochodzić praw w sądzie. OMIJAĆ tez psełdo warsztat!!! Oszust złodziej i kłamca .

Olsztyniak

Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Każe pracować po godzinach, tandetnie każe jak najtaniej i najszybciej naprawiać ludziom samochody, nie płaci za nadgodziny, arogancki, chamski typ, jak przychodzi do wypłaty kłuci się o każdą złotówkę zabiera kase za byle co. Tak więc zarabiając 2tys możesz zarobić 1600 bo np stwierdził że czegoś nie zrobiłeś... burak jakich mało

Kaldron

Solidny warsztat. Oddałem Toyotkę do roboty po wypadku. Odebrałem i nawet nie widać, że była bita. Bezgotówkowo i nic mnie nie obchodziło. Polecam.

Masz już dość plotek na temat firmy Myszkowski Auto-Serwis S.C.? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw opinię o Myszkowski Auto-Serwis S.C. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myszkowski Auto-Serwis S.C.