Opinie o Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska w Olsztyn

Edyta Nowy wpis

Czy w firmie jest monitoring ?

Mechanik/blacharz Nowy wpis

Jako były pracownik, radzę się interesować się pracą bliżej centrum olsztyna ewentualnie w porządnych serwisach , same warunki pracy złe nie są, ale najlepiej jak nie wychodzi się z zakładu, za nadgodziny nie płaci, leci w przysłowiowe bambuko, zero szacunku mówiąc szczerze, kręci pod koniec dnia jak tylko może, wykorzystać własnych możliwości nie można ponieważ uważa że pracownik nie może mieć tak naprawdę racji, i to co ja widziałem co robiłem i jak był przykaz robić nie ma sensu , robić zrobić by nie było widać tak naprawdę tylko.

Brak słów Nowy wpis
@Mechanik/blacharz

Tomek?

Olaf Nowy wpis

Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Na początku jak oddajesz samochód z winy sprawcy czyli z OC to jest pięknie, facet opisuje pięknie to co jest do roboty i mówi o sobie w samych superlatywach oczywiście udziela niby gwarancji an 2 lata na lakier. Po odbiorze samochodu okazuje się że "mechanicy" uszkodzili samochód w innych miejscach , zabrudzenia od smaru na tapicerce i podsufitówce, połamane plastiki od ustawienia fotela oraz lakier nałożony tak że czujnik lakieru pokazuje bardzo niską wartość w stosunku do oryginalnych elementów. Części o których była mowa przed wstawieniem nie zostały wymienione ale za to faktura za malowanie z cenami wziętymi z kosmosu. Tragedia reklamowałem wszystkie uszkodzenia to mnie wyśmiał stwierdził że sam to sobie zrobiłem, lakier i gwarancja ? prosto w oczy usłyszałem że mogę sobie tym podetrzeć .... i jak chce mogę dochodzić praw w sądzie. OMIJAĆ tez psełdo warsztat!!! Oszust złodziej i kłamca .

Olsztyniak

Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Każe pracować po godzinach, tandetnie każe jak najtaniej i najszybciej naprawiać ludziom samochody, nie płaci za nadgodziny, arogancki, chamski typ, jak przychodzi do wypłaty kłuci się o każdą złotówkę zabiera kase za byle co. Tak więc zarabiając 2tys możesz zarobić 1600 bo np stwierdził że czegoś nie zrobiłeś... burak jakich mało

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska.
Kaldron

Solidny warsztat. Oddałem Toyotkę do roboty po wypadku. Odebrałem i nawet nie widać, że była bita. Bezgotówkowo i nic mnie nie obchodziło. Polecam.

admin

Masz już dość plotek na temat firmy Myszkowski Auto-Serwis S.C.? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska - Olsztyn

Myszkowski Auto-Serwis s.c. Jan Myszkowski Maria Myszkowska
  • Bydgoska 36