Thermotech Chłodnictwo Samochodowe Zygmunt Syguła

Opinie o Thermotech Chłodnictwo Samochodowe Zygmunt Syguła

Karlos

Podzielam zdanie poprzednika. To prawdziwi spece od montażu instalacji LPG

Filip

Nie wiem jak się tam traktuje pracowników ale miałem przyjemność zakładać tam instalacje gazową i jest to bardzo przyjazny dla klienta.. i co ważne również dla samochodu :) zakład instalacji gazowych... wszystko potrafią zrobić i widać że znają się narzeczy, aż w powietrzu unosi się ich fachowe podejście.. poprostu odrazu wiadomo z kim ma się doczynienia.. wszystko zrobione dobrze i w konkurencuyjnej cenie a instalacja gazowa w świetnym stanie techniczym od dnia zrobienia.. czyli ponad 3 miesiące.. nic jeszcze nie musiałem wymieniać,.. nawet głupiej uszczelki więc naprawdę duży pozytyw

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Thermotech Chłodnictwo Samochodowe Zygmunt Syguła - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermotech Chłodnictwo Samochodowe Zygmunt Syguła