Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j. w Łask

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j. w Łask

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j.?

Szukam pracy Nowy wpis
 Pytanie

Witam czy może ktoś powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca karetki w firmie Triomed Bydgoszcz. Ile godzin miesięcznie trzeba wyjeździć , czy są premię , dodatki fundusz socjalny? Dziękuję za pomoc.

Nikola Nowy wpis

Zapomniałeś dodać ,że o te parę groszy zwanej pensją trzeba tydzień, dwa żebrać pana prezesa,no lub kierownika, żeby łaskawie wypłacił. Ciekawostką są noty karne,po 300, 500 zł.,ktoe pan prezes każe kierownikowi zabierać pracownikom , no np. za niesprzątnięcie kuchni, zmycie korytarza itp, itd, oczywiście faktur na to nie wydaje, czyli pieniądze do kieszonki , nie wiem czy kierownika , czy prezesa. A czy to tak godnie postępować byłemu posłowi. Cóż, że karetki to złom no to każdy o tym wie

Posejdon Nowy wpis

Na szczęście mogę ostrzec wszystkich ludzi przed tą firmą. Pracowałem ponad 1,5 roku w Triomedzie i sumienie nie pozwala mi pozostawić ani jednej suchej nitki na tej firmie. Czas pracy zespołów karetek min. 12h w porywach do 48h, a czasami nawet więcej. Zdezelowane "karetki" (trzeba by spojrzeć w dowód rejestracyjny któregoś z pojazdów i zobaczyć, że to zwykłe przeróbki z samochodów osobowych na karetki-wpisane jest pojazd osobowy, a karetka wymaga wpisu pojazd sanitarny lub specjalny) Pan prezes K[usunięte przez moderatora] ma w Lublinie takiego cudotwórce co każdego rupiecia triomedowego czy po wypadku czy po usterce technicznej wyczaruje jedną karetke z kilku innych złomów;) Pamiętacie podpalenie karetek Triomedu ? Spłonęły doszczętnie, a jednak magik mechanik triomedowy reanimował ją z powrotem tylko, że strach było tym jeździć. 80% taboru samochodowego tej firmy stanowią pojazdy nie nadające się do eksploatacji. Dowodem może być np. sytuacja kiedyś w stacji Częstochowa zabranie naraz 3 dowodów rejestracyjnych przez Policje od karetek za zły stan techniczny ( łyse opony, niedomykajace sie drzwi, sprzęt do transportu chorych z demobilu i wiele innych uszkodzen mechanicznych w zawieszeniu itd)Ja może naświetle teraz jak wygląda ABC zatrudnienia w w/w firmie. Więc tak... Pan prezes K[usunięte przez moderatora] znajduje podwykonawce( musi mieć swoją działalność zwiazaną z transportem medycznym), który podpisuje umowę z Triomedem na wykonywanie usług transportu chorych i krwi. Taki ktoś zwany kierownikiem danej stacji dostaje karetki od prezesa i musi sobie znaleźć pracowników w mieście gdzie Triomed ma zleceniodawce na transporty. Czyli pracownik tak naprawde nie ma nic wspolnego z Triomedem. O umowach ze strony podwykonawcy Triomedu można od razu zapomnieć (jedynie da do podpisania umowe, która nie ma zadnej mocy prawnej). Wynagrodzenie za pracę to ok.1450-1500zł za ok.300h, a czasami więcej spędzonych w super karetkach. Może na szybko opisze jednego z takich kiero

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eqardo

Skandal pracuję tam 3 lata i jest coraz gorzej, (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. P(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j. - Łask

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trimed Bąkowska Królak i Suliński sp.j.
Przejdź do nowych opinii