Michalski Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Gierałtowice

Opinie o Michalski Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

adam

w tym roku skorzystaliśmy z oferty wyjazdu na wczasy .Wszytko było super przygotowane i wczasy były udane .W przyszłym roku znowu pojedziemy z biurem p.Jacka . Polecam i Pozdarawiam. Adam z żoną .

rodzic

Ciekawe bardzo ciekawe dzieci czekały ostanio poł godziny zanim ten [usunięte przez moderatora] przyjechał nie potrafi nawet odebrać telefonu jest [usunięte przez moderatora] i nie polecam gościa ciekawe czy jak w czerwcu podstawi się na wyjazd i przyjedzie policja na kontrole czy te jego trupy które mają w natkolach tylnich samą pianke do okien i łyse przednie opony przejdą kontrole bajer i jego układy z [usunięte przez moderatora] są świetnie pozdrawiam !!

pasażer

Kilkakronnie już jechałem z firmą p.Jacka i zamierzam jeszcze długo jeźdźić .Dlaczego ? Punktualnie ,bezpiecznie ,czysto i z dużym poczuciem humoru ;-) POLECAM

Zostaw opinię o Michalski Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Gierałtowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michalski Jacek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe