Opinie o Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita w Koszalin

3,14159263

byłem umówiony w środe o 18.... o 19 telefon czy może być w czwartek o 17 :/ nie mając specjalnie wyboru sie zgodziłem, dzwoniłem do 22 i nic zero kontaktu. w piątek sms czy znalazłem sobie transport czy dalej czegoś szukam, śmiechu warte.

Klient Nowy wpis
@3,14159263

Firma nie godna polecenia brak profesjonalizmu ,są do niczego nie polecam miałam podobną sytuację przekładali aż w końcu nie przyjechali i nie odbierali tel ,wielką chała

Marek Nowy wpis

W jakim stanie są samochody firmowe ?

Rafi Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wycieczki zero

Patryk Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje między kierowcami w tej firmie ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
SZlig

Firma dramat olewka totalna bus zamówiony niestety nie dotarł zero kontaktu NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Marcelina

Jakie są zarobki w tej firmie?

Lola

Zta firma niechce miec wiecej doczynienia wdniu wyjazdu mnie wystawil i inne dwie osoby jego sekretarka powiedziala ze bus ma awarie awrezultacie tostala taki nakaz od szefa zas caly (usunięte przez administratora)wyloczyl tel lyb nieodbieral tel niepowidzial nawet ze da zastepczy niepolecam tej firmy kierowcy jaki wlasciciel sa klamcami adla(usunięte przez administratora) liczy sie kasa ale to jest zrozumiale jezeli rodzice wszystko sposoruja izaniego idalaja brudna robote aon jest bezczelny arogackim i nieodpowiedzialnym czliwiekiem atak wnawiasie niepowinnien sie wogole zajmowac czys takim jest dorosly awrezultacie nieodpowiedzialny dziecko i niepolecam tej firmy

pasażer

jechalismy w środe Kierowca zero kultury...nawet nie pomaga przy bagazach ale za to krzyczy ze on nie jest tragazem tv w aucie jest ale tak rozgłoszone ze nie da rady wtym aucie odpoczac i oczywiscie co chwila postój noi podczas jazdy telefon na uchu ludzie nie polecam i ostatni raz taka podróż

Mnie też oszukali. Miałem jechać w sobotę rano, a w piątek wieczorem zadzwonili , że mnie nie zabiorą, chociaż rezerwacja była potwierdzona. Po awanturze telefonicznej z jakimś pracownikiem, miał dodzwonić wielki szef tego bałaganu hehehe , ale nikt już nie dobierał nawet telefonu ode mnie... Firemka niskich lotów!!!!! Omijajcie ten twór szerokim łukiem!!!

pierwszy raz spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu. Bus zamawiany dwa tygodnie wcześniej. W dniu wyjazdu cisza. Dzwonie z pytaniem, na którą będzie kierowca, dostaję informację, że pracownik który załatwiał moją rezerwację już nie pracuje a mnie nie ma w rezerwacjach. Kupa śmiechu odradzam tą firmę.

9 Pasażer Grego Busa

Zamawiałem busa na 2 stycznia 2018 i dostałem potwierdzenie sms. Inne firmy dzień przed wyjazdem wysyłają sms że jutro wyjazd. Ja takiego nie dostałem więc zadzwoniłem zapytać czy to aktualne, a gościu potwierdził i oznajmił że bus będzie coś koło godziny 14-16. O 20.00 położyłem się spać a i tak zasnąć nie umiałem. Rano firma nie odbiera telefonów z mojego numeru. Dzwonię więc z innego i mówię: - Dzień dobry, chciałbym zamówić busa. - Na kiedy? - Na wczoraj, godzina 14-16 do Belgii.

Brak słów i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita - Koszalin

Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita

Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita