Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita

Koszalin

Opinie o Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita

Marek

Mnie też oszukali. Miałem jechać w sobotę rano, a w piątek wieczorem zadzwonili , że mnie nie zabiorą, chociaż rezerwacja była potwierdzona. Po awanturze telefonicznej z jakimś pracownikiem, miał dodzwonić wielki szef tego bałaganu hehehe , ale nikt już nie dobierał nawet telefonu ode mnie... Firemka niskich lotów!!!!! Omijajcie ten twór szerokim łukiem!!!

Anna

pierwszy raz spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu. Bus zamawiany dwa tygodnie wcześniej. W dniu wyjazdu cisza. Dzwonie z pytaniem, na którą będzie kierowca, dostaję informację, że pracownik który załatwiał moją rezerwację już nie pracuje a mnie nie ma w rezerwacjach. Kupa śmiechu odradzam tą firmę.

9 Pasażer Grego Busa

Zamawiałem busa na 2 stycznia 2018 i dostałem potwierdzenie sms. Inne firmy dzień przed wyjazdem wysyłają sms że jutro wyjazd. Ja takiego nie dostałem więc zadzwoniłem zapytać czy to aktualne, a gościu potwierdził i oznajmił że bus będzie coś koło godziny 14-16. O 20.00 położyłem się spać a i tak zasnąć nie umiałem. Rano firma nie odbiera telefonów z mojego numeru. Dzwonię więc z innego i mówię: - Dzień dobry, chciałbym zamówić busa. - Na kiedy? - Na wczoraj, godzina 14-16 do Belgii.

Ja

Brak słów i tyle

Zostaw opinię o Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gregor Bus Przewozy Pasażerskie Grzegorz Mikita