Opinie o West-Service Sp. z o.o. w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy West-Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie West-Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Service Sp. z o.o. w Chojnice

13 lipca 2023r miałam przyjemność korzystać z usług firmy West-Service. Po przesiadce w Niemczech dalszą podróż kontynuował kierowca ROBERT. Wielogodzinna jazda przeleciała w mgnieniu oka. ROBERT miły, kontaktowy i bardzo pomocny. Każdej firmie życzę właśnie takich kierowców, bo to oni są wizytówką firmy. Mimo moich dolegliwości lokomocyjnych nie czułam zażenowania. Wręcz przeciwnie, podejście Roberta do sytuacji sprawiła iż dalszą podróż przejechałam z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miły wspólny czas Marta

@Maryśka

Nie jest wieloletnim pracownikiem, natomiast jest pracownikiem zadowolonym z tej pracy. Wszystko zależy od podejścia i chęci. Praca kierowcy nie jest lekką pracą, to poprostu trzeba lubić a wtedy to też nie praca tylko przyjemność.

@Magisia Nowy wpis

3.01.2024 Małam przyjemność podróżowania z panem Sławkiem, przesympatycznym człowiekiem, kontaktowym, z humorem i pełnym pozytywnej energii. Super kierowca, skupiony na jeździe, czułam się mega bezpiecznie. Potrafił jeszcze wyskoczyć w deszczu z auta i zanieść walizki pani z pieskiem. Jest moim bohaterem ???? Mam nadzieję, że firma jest świadoma tego jaki ma skarb. Pozdrawiam serdecznie. Magda

W każdej pracy znajdą się ci lepsi i ci gorsi pracownicy, myślę, że takie skargi powinny padać konkretnie na daną osobę do biura firmy co do kierowców. Wiecie czy nie poszukują kogoś do pracy bo mam chęć wysłać im swoje CV? Ile trwają takie wyjazdy, jaki jest schemat? Jakieś profity z tytułu zatrudnienia wpadają?

Pasażer Nowy wpis

Jazda bez sensu po innych miejscowościach, 14 godzin robi się 20 ,kierowca wymusza pierwszeństwo szybko jeździ jak z bydłem jeszcze ma z tego ubaw, jedzie na pół śpiący, krew z nosa się leję, na liczniku 140 i wiecej i pisze SMS odpisuje na fb i ma gdzieś to co ludzie mówią, powinien dbać o komfort pasarzera a nie robić wszystko by kogoś (usunięte przez administratora) nigdy w życiu nie spotkałem tak nie odpowiedzialnych i hamskich kierowców ,nie polecam odradzam a jak ktoś nie ma wyjścia proszę się zaopatrzec w pampersy

Mietek Nowy wpis

Miło mi się czyta te wpisy ostatnie. Co zatem firma robi, by i kierowca był z pracy zadowolony? Gdy szukano tu do pracy kierowcy kat. B, przed ponad trzema laty, to pisano o umowie na czas określony i stawce 3 tyś zł brutto, wymagając jednocześnie co najmniej 4 lat stażu pracy. Jak to się pozmieniało, co do stawki i wymagań?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie West-Service Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Maryśka

Czyli jest to osoba, która pracuje tutaj od lat? Podpytuje, ponieważ chłopak chciałby tutaj starać się właśnie o pracę kierowcy a opinie głównie od klientów. Zastanawiamy się czy pracownicy długo się tutaj utrzymują, bo zależy nam na stałej pracy

@Maryśka

Grażyna

Tutaj jest ekipa stała jeśli chodzi o kierowców busów czy może przypadkiem szukają teraz nowej osoby, bo mój mąż chętnie złoży cv? Wiadomo ile proponują doświadczonemu kierowcy i czy można dogadać się na weekendy wolne? w dłuższe trasy jest wysyłanych dwóch kierowców?

Florentyna

Układanie trasy przez logistykę to jakaś pomyłka. Jechałam z centrum Polski przez Szczecin-Berlin i potem na północ Niemiec. 22 godziny męki. 'Zgubili' mój bagaż. I to moja wina, to powinnam wychodzić z busa za każdym razem, gdy ktoś wysiada i pilnować.

Goja

Witam czytam o tych firmach przewozowych są ludzie i ludziska to oni pracują na dobre imię firmy dobra wola i uśmiech nic nie kosztuje a wręcz rozładowuje napięcie a dobre wyznaczenie trasy zaoszczędza nerwów ale niestety często to sami kierowcy niby jeżdżą skrótami przez lasy ścieżki polne to jest horor poprostu i mają w nosie GPS narażają bezpieczeństwo swoje i pasażera

Zapłaciłem z góry za transport z rejonów Koszalina do okolic Jeny w dwie strony 160 e. Zaufałem kierowcy ponieważ powiedział że zostało to zanotowane w systemie i z roztargnienia nie wziąłem żadnego potwierdzenia wpłaty. Skorzystałem z transportu jedynie w jedną stronę. Gdy chciałem odzyskać pieniądze, okazało się że kierowca bądź szef prawdopodobnie sobie je przywłaszczyli, około 80 euro. (usunięte przez administratora) i tyle, pozdrawiam, Dariusz Mackiewicz

Sylwia

Jechałam z ta firma wczoraj pierwszy i ostatni raz zazwyczaj wracam 12h a wczoraj jechałam 20h z Senden do Poznania zero organizacji pracy nie polecam tej firmy

Agnieszka

Polecam w 100% przewoźnika. Pozdrawiam Agnieszka z Bydgoszczy.

Adam25

Witam chciałabym z wami się podzielić opinią na temat tej firmy niestety nie jest ona pozytywną. Ja 8stycznia 2022r jechałem z Bydgoszczy do Bisingen i wyjeżdżając z Bydgoszczy o 3 rano zamiast skierować się na granicę to zafundowano mi 100 kilometrową podróż do Chojnic a z tamtąt bez sensu na przejście graniczne w kołbaskowie mimo że wszyscy z busa jechali w kierunku Bawarii na prawie sam dół Niemiec i cała podróż zamiast trwać 13 godzin to trwała 17 jeszcze w dodatku kierowca busa nie chciał się zatrzymać w trakcie jazdy i podczas całej bezsensownej podróży mieliśmy tylko 4 przerwy. Stanowczo odradzam tego przewoźnika komuś kto chce dotrzeć szybko na miejsce bo z tą firmą to niemożliwe.

elias canetti

Otóż chciałem się podzielić informacją, która zapewne nie będzie ujmującą dla przyszłych klientów firmy West-Service. W poniedziałek nadałem paczkę, która z bavarii miała dojść we wtorek wieczorem do Torunia. Kierowcy nie było na rękę podjechac pod wskazany adres, choc uczciwie droga paczki była opłacona. Po wczorajszym (wtorek) wieczornym telefonie do kierowcy, dowiedziałem sie ze paczka pojechała do bazy, czyli do siedziby firmy znajdująca sie w Chojnicach. Dzisiaj dowiaduje sie że paczka została wysłana DHL-em rano. Po telefonie do własciciela firmy, poprosiłem o numer nadania paczki, aby zlokalizowac jej miejsce. Odpowiedz SMSem była "rano" .. Więc ja się pytam, jaka firma chcąca być wiodącą firmą przewozową, może pozwolić sobie na takie numery? Jeśli jutro nie dostanę numeru nadania przesyłki, sprawę skieruję do biura ministerstwa transportu. Pecha kierowca jak i własciciel firmy ma taki, że ja nie odpuszczam... ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Jasna strona
@elias canetti

Do Eliasz,pecha to ma ten kto Ciebie w życiu spotka.Zadne rozwiązanie nawet sensowne Ci nie pasuje.Chlopie ogarnij się,a zobaczysz, że takimi drobiazgami, które tu podnosisz nie warto zawracać sobie głowy i innym.

Renata pasażerka z Deszczna

Najlepszy Kierowca z Pomorza Bezpiecznie i sympatycznie.Polecam.Pan Jarek również. Dziękuję bardzo.

JT

Jechałam z tą firmą 01.09. z Olsztyna do Niemiec. Godzina wyjazdu 00.30. O godz 23.15 dzwoni Pan kierowca Kamil, że będzie za 15 minut. Na moją uwagę, że jest dużo za wcześnie, powiedział niegrzecznie, że powinnam być przygotowana. Z Olsztyna jechaliśmy po jakiś dziurach. Na moją uwagę, że jedziemy chyba za szybko, że nie czuje się bezpiecznie i dlaczego takimi lesnymi drogami jedziemy, usłyszałam, że trasę ustala "gora", do nich mogę mieć pretensje, jak mi nie pasuje w Grudziądzu może mnie zostawić. Powiedzialam, że nie omieszkam napisać opinii, usłyszałam, że mogę pisać do kogo chce i gdzie chcę. Więc piszę. Uprzedzam, nie polecam. Arogancja niespotykana u Pana Kamila. Po drodze zabierał kobiety 1,5 do 2 godzin wcześniej. Pan Kamil wiózł mnie na szczęście tylko do Chojnic ale moje dobra opinia o firmie wzięła w łeb. Raz jeszcze nie polecam.

Renata

Witam.Jechałam 28.08 z tej Firmy i wiózł nas kierowca Michał . Złapaliśmy gumę na bocznej drodze-udało się dzięki dobrym ludziom ruszyć w trasę dalej. Kierowca opanowany i bardzo dobrze się jechało . Polecam kierowcę Michała.

Renata

Klientka

Witam ja również miałam przyjemność podróżowania z tą firmą z Niemiec do Polski i powiem tylko jedno, reklamować się umieją, ale reklama mija się w 100-u % z prawdą. Nigdy więcej takiej podróży, absolutnie nie polecam tej firmy!!!

Małgorzata Łasicka

Jechałam z firmą West -Serwis 28 lipca 2021 roku na trasie Wiesbaden Niemcy - Płock Polska. Ta działająca na polskim rynku od piętnastu lat marka, jak się pięknie reklamuje, zafundowała mi podróż na wyżej wymienionej trasie przez UWAGA! : Łódź, Warszawę, Siedlce w czasie 20 h. Oczywiście nie obyło się też bez przesiadek, co dziwne nie jest. Niedopuszczalne natomiast było to, że młody Pan kierowca jadący z nami z Wiesbaden, na pierwszej przesiadce, zostawił nas same, na parkinkgu przy autostradzie i nie poczekał na bus, który dowoził inne osoby, by się wymienić. Był jednak na tyle wspaniałomyślny by dać nam numer telefonu do dojeżdżającego Pana kierowcy byśmy się dowiadywały kiedy dojedzie drugi bus. Spedziłyśmy więc na parkingu w trzydziesto kilku stopniowym upale około 45 minut, nie mając pewności czy ktokolwiek nas stamtąd zabierze. Drugi Pan kierowca, nie ukrywał swojego oburzenia zastaną sytuacją. Przyznał, że w ciągu dwóch nocy spał w sumie cztery godziny i jest wykończony. Trzeci Pan kiewrowca zabierający nas z Chojnic, był bardzo zabawny i starał się swoim humorem wyciszyć nasze emocje, ale też wyraźnie czuć było że Pan jest "wczorajszy". Nie wiem, kto odpowiada w tej firmie za logistykę i ustalanie tras, kto za kierowców, ale wszystko to razem sprawia, że po takiej podróży człowiek ma poczucie, że nic, ale to zupełnie nic dla tej firmy przewozowej nie znaczy. Najważniejsze, że zapłacono za bilet. Panom kierowcom sie śpieszy do domów, a my pasażerowie możemy pocierpieć. Nie polecam! Ja i dużo moich znajomych będziemy unikać tego przewoźnika!

antonina

Pan kierowca Adrian dziękuję za wspólną podróż, profesjonalna obsługa, BIELEFELD SZCZECIN z pewnością skorzystam z usług tej firmy przewozowej WEST SERVICE

Zostaw merytoryczną opinię o West-Service Sp. z o.o. - Chojnice

• Jak się pracuje w West-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy West-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Service Sp. z o.o.?

West-Service Sp. z o.o.
  • Kasprzaka 30