Wagner Auto Service

Wójtowo

Opinie o Wagner Auto Service

ona2014

Firma Wagner autoserice MASAKRA!!!Jestem pasażerem, który nie został dowieziony do Gdańska z Olsztyna.Jeśli nie mogli z jakis tam powodów dowieźć to dobra firma powiadamia klienta o braku na dany dzień i dana godzinę transportu.Ale oczywiscie olano pasażera...trzeba było wynająć taxi/za sporą sumę/żeby zdążyć na lotnisko.Sprawa miała miejsce 8 lutego br.o godz.5,15.NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.

darex

opinia o firmie wagner service haah to firma widmo bez grosza dla kierowców a tym bardziej na reanimacje autobusow ktore posiadają .autobus jesli posiada chamulce sprawne to jest sukces brak sprzegla luzy opony w stanie agonalnym a kiedy kierowca powie ze jest cos nie tak obraza pana [usunięte przez moderatora] nie lepszy proponowal aby klocki chamulcowe wymieniac z jednej nowe a z drugiej stare na jednym uchwycie PASAZEROWIE ZASTANOWCIE SIE JEZELI ZDROWIE I ZYCIE JEST WAM CENNE .ps; byly kierowca

Zostaw opinię o Wagner Auto Service - Wójtowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wagner Auto Service