Magda Usługi Transportowe Magda Józef

Makowisko

Opinie o Magda Usługi Transportowe Magda Józef

były kiero

Ludzie, nie idźcie tam pracować, sądzę się za zaległą pensję i kilku moich kolegów również. Wypłaty zawsze w ratach i ciągle trzeba było się prosić,z tego co było z biletów. Potwierdzam ,że autobusy to szroty na drutach.Dziwne że policja się tym nie zajmie. Części zapasowe wykręcają z innych złomów bo wszędzie długi po hurtowniach. Młody Magda , nie potrafi zarządać firmą, narobił strasznych długów.

kier

Firma ok szef ok placone na czas, nie narzekam. Kiero jak nie masz placone od pol roku to po co tam robisz???

kiero

Dziadowska firma, bankruci,na nic nie ma pięniędzy, pensje nie płacone po pół roku, na paliwo ciągle brakuje, stare złomy którymi wożą ludzi ITD dasno powinna pozamykać.

kierowca

Pracuje, wszystko ok

Szoferak

Pracuje w tej firmie i nie myślę nad zmiana Pracodawcy Wyplata zawsze na czas

porazka

Ta firma to totalna porażka - praca w niej to totalne dno(usunięte przez administratora)

Leon Zawodowiec

Fajnie sie pracuje (usunięte przez administratora)jest wpozadku kasa na czas

Zostaw opinię o Magda Usługi Transportowe Magda Józef - Makowisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magda Usługi Transportowe Magda Józef