Opinie o Magda Józef Magda Usługi Transportowe w Makowisko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Magda Józef Magda Usługi Transportowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Magda Józef Magda Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magda Józef Magda Usługi Transportowe w Makowisko

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Magda Józef Magda Usługi Transportowe odbywa się w siedzibie firmy?

Us Nowy wpis

Przewozy Magda to żenada szczególnie przewóz dzieci w gmina Jarosław do szkoły w Wólce Pełkińskiej autobusy złom kierowcy geriatra zwierzeta są przewożone w lepszych warunkach niż dzieci ceny biletu z kosmosu

Ewelaka Nowy wpis

No niestety też nie rozumiem tej polityki firmy, jeśli w rozkładzie jest autobus to powinien on jechać a nie że kierowcy jeżdżą jak im się podoba...czasem dużo szybciej, niektóre kursy wcale....

pasażer

Nie wiem jak to możliwe że do tej pory jeszcze "nikt" się tą firmą nie "zajął". Skoro kurs ma byc wykonywany i jest na tym waszym "rozkładzie jazdy" to dlaczego nie jest on wykonywany?? Chętnie bym zapytała gdyby ktoś raczył odebrać telefon.. Przyszedł czas aby przestać walic w ch....i zacząć przestać oszukiwać tych ludzi ktorzy płacą uczciwie za bilety miesięczne a i tak muszą dokladac do interesu pana Magdy i podróżować pksem, bo połowa jego kursów jest niewykonywana.. To jeszcze nie jest ostatnie słowo..

Rodzic Nowy wpis
@pasażer

To dodam ciekawostkę - od 2 września 2019 gmina wiejska Jarosław zerwała umowy na utrzymywanie linii MZK nr 2 i 12 zastępując je w większości busami Magda ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Magda Józef Magda Usługi Transportowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Jerzy

Podpowiedzcie czy warto szukać pracy w firmie?

J.Salwach

Zgubiłem czapkę

Teresa
@J.Salwach

Bardzo Ci z tego powodu współczujemy. Muszę Ci jednak zwrócić uwagę: nie jest to odpowiednie miejsce na komentarze o takim właśnie charakterze. Na to forum wchodzą bowiem osoby, które chciałyby zaczerpnąć informacji na temat firmy Magda Józef Magda Usługi Transportowe jako pracodawcy. Nie wiemy tak naprawdę, z jakiej perspektywy się wypowiadałeś. Czy pracowałeś tam kiedykolwiek?

Krzysiek

Szef firmy ,, Magda" nie wypłaca pracownikom pieniędzy przez 3,4 miesiące. Kierowcy jadą sobie kiedy chcą czasami nawet 10 min przed czasem. Oby ta firma jak najszybciej upadła

Teresa
@Krzysiek

Mimo wszystko nie powinieneś życzyć aż tak źle tej firmie. Skoro twierdzisz, że w Magda Józef Magda Usługach Transportowych nie wypłacane jest pracownikom należne wynagrodzenie nawet przez trzy, a nawet cztery miesiące, to trzeba byłoby zgłosić tę sprawę wyżej postawionym instytucjom. Czy tak właśnie zrobiłeś?

Pasażer magdy

Dzisiaj będę dzwonił na policję ciekawe co będą mieli do powiedzenia

Pasażer magdy

Moje sugestie dla Magda Józef Magda Usługi Transportowe: Najgorsza linia autobusowa jakim jeździłem gdy policja złapała kierowcę autobusu to te autobusy nie mają przeglądu ani nic ... Jeżdżą nielegalnie różowy autobus który jeździł jeszcze wcześniej to w lecie to można było zemdleć w autobusie byli ponad 40°C i zero okien ... Kierowca pod pseudonimem rudy jak go uczestnicy z którymi jeżdżę jest nie uprzejmy i jeździ jak chce zero kontaktu do nich nie można się dodzwonić kierowca odjeżdża sobie szybciej niż jest napisanie na rozkładzie za niedługo jak będę jechał nim będę dzwonić na policję o sprawdzenie każdego autobusu to jest jakaś kpina niech ta firma zbankrutuję Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Inni kierowcy

były kiero

Ludzie, nie idźcie tam pracować, sądzę się za zaległą pensję i kilku moich kolegów również. Wypłaty zawsze w ratach i ciągle trzeba było się prosić,z tego co było z biletów. Potwierdzam ,że autobusy to szroty na drutach.Dziwne że policja się tym nie zajmie. Części zapasowe wykręcają z innych złomów bo wszędzie długi po hurtowniach. Młody Magda , nie potrafi zarządać firmą, narobił strasznych długów.

kier

Firma ok szef ok placone na czas, nie narzekam. Kiero jak nie masz placone od pol roku to po co tam robisz???

kiero

Dziadowska firma, bankruci,na nic nie ma pięniędzy, pensje nie płacone po pół roku, na paliwo ciągle brakuje, stare złomy którymi wożą ludzi ITD dasno powinna pozamykać.

kierowca

Pracuje, wszystko ok

Szoferak

Pracuje w tej firmie i nie myślę nad zmiana Pracodawcy Wyplata zawsze na czas

porazka

Ta firma to totalna porażka - praca w niej to totalne dno(usunięte przez administratora)

Leon Zawodowiec

Fajnie sie pracuje (usunięte przez administratora)jest wpozadku kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Magda Józef Magda Usługi Transportowe - Makowisko

Magda Józef Magda Usługi Transportowe