Opinie o Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski w Sosnowiec

Zadowolony klient Nowy wpis

Polecam tą firmę. Od wielu lat współpracuje z nimi jeśli chodzi o wyjazdy dla dzieci letnie i zimowe. Pełen profesjonalizm, dobra atmosfera i elastyczne ceny. Autokary w porządnym stanie. Zawsze bez zarzutu przechodzi kontrolę policji.

Gość Nowy wpis

Nie polecam firmy "Chu**wski" sp z o.o. Zarządzana jest przez alkoholiczkę, nie potrafi poradzić sobie z prowadzeniem firmy, domu oraz zamieszkuje z "mężem" , który jest nieudacznikiem życiowym bez jaj - i nie ma tam nic do powiedzenia- w dodatku nie potrafi jej dobrze zerżnąć i stąd problemy emocjonalne wielkiej szefowej ????. Autokary to złomy, które powinny stać w Muzeum albo bazie nurkowej w Jaworznie. Pracujesz do upadłego, a jej ciągle mało pieniądzy. Szefowa jest chora i na prawdę potrzebuje pomocy specjalisty, stalkuje, prowadzi czynny (usunięte przez administratora) nie zna się na żadnych przepisach prawnych oraz myśli, że za pieniązki krewnych zawojowała światem. Omijać tę firmę jak najszerszym łukiem. Ostrzegam!

gość Nowy wpis

Dramat!! Nie szanują pracownikow, czas pracy kierowcy w tej firmie nie obowiązuje, wypłaty idą(usunięte przez administratora), jak Cię zwolnią to pomimo przepracowanego miesiąca dostajesz tylko to, co na umowie, czyli najniższą krajową. Jeżdżą łupami, przeglądy pojazdów są podbijane "po znajomości". Firma powinno byc juz dawno zamknieta, strach, że przewozone tam są małe dzieci!!!

Dodi Nowy wpis

Polecam firmę kierowcy są najlepszi da się z nimi dogadać jak i również z szefową firmy ☺

Czy po rozmowie w Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
noname

Witam, Machowski firma z Jaworzna która oferuje usługi autokarowe. Tak więc informacja dla przyszłych pracowników jak i osób którzy chcieli by wynająć autokar/busa w tej firmie. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Szefowa jest psychiczna. Zależy jej tylko na kasie nie przejmuje się dobrem klienta jak i pracownika. Byłem świadkiem jak ludzie w deszczu musieli czekać 50min aż kierowca przyjedzie bo Właścicielka firmy tak nią beznadziejnie zarządza że jeden kierowca w ciagu dnia obsługuje dwie grupy z czego siłą rzeczy spóźnia się aby odebrać inną grupe a gdy wściekli kliencie wydzwaniają do firmy to bez mrugnięcia okiem zostają okłamani że kierowca stoi w korku. Takie sytuacje powtarzały się kilkukrotnie. W tej firmie musisz byc dostepny 24/dobe a gdy bedzie sytuacja w której bedziesz musiał(a) miec wolne bo cos w domu wypadnie to oczywiscie wielkie problem. (mówie o sytuacjach awaryjnych szpital itpd) Włascicielka firmy nie zna się na przepisach drogowych. Kierowca każe jezdzic po 10 dni pod rząd. I twierdzi ze to zgodne z przepisami.. Zwalnia kierowców bez powodu i bez wczesniejszego uprzedzenia. Rozwiazanie umowy wysyła kurierem do domu, tak się dowiadujesz o zwolnieniu. A gdy juz papiery wysle to nie odbiera telefonów aby cokolwiek wyjasnić. Problem z wynagrodzeniem w tej firmie to standard trzeba prosić się i upominac o swoją wypłate. Tak więc jednym słowem firma jest Fatalnie zarządzana przez osobę która się do tego nie nadaje. Przestrzegam wszystkich którzy chcą w tej firmie pracować.

noname
@noname

Jeszcze słowo na temat właścicielki firmy. Pierwsze wrażenie jakie stara się zrobić to miła aż się rzygać chce, uśmiechnięta a gdy zaczynają się jakieś problemy lub jeśli dojdzie do zwolnienia zaczyna być wulgarna, nie odbiera telefonów aby porozmawiać jak dorośli ludzie, kończy się rozmowa na Pan/Pani a zaczyna zwracać się bezpośrednio na TY.

poco
@noname

100% prawdy o w/w firemce

Heniek

Jeśli faktycznie taka jest prawda to zdecydowanie trzeba zgłosić szefostwu.

kcin

brudne i niesprawne technicznie autobusy i busy

Zostaw merytoryczną opinię o Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski - Sosnowiec

Machowski Michał Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Machowski
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Warszawska 12
    41-200 Sosnowiec