Opinie o Bronisław Rzeżacz Champion w Długomiłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bronisław Rzeżacz Champion. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bronisław Rzeżacz Champion o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bronisław Rzeżacz Champion w Długomiłowice

Xyz Nowy wpis

Miałam w listopadzie przyjemność podróżowania z Panem Dawidem. Zawoził mnie w okolice Poznania. Bardzo fajny kierowca podróż minęła nam dość szybko. Jazda na plus widać, że to porządny kierowca

Jak wygląda sprawa grafiku w Bronisław Rzeżacz Champion. Czy pracodawca idzie na rękę?

Szymon Nowy wpis

Uważajcie, pierwszy wyjazd za darmo, ponad 20 godzin za kółkiem i wam nie zapłacą za wykonaną pracę. Inspekcja już się tym grajdołkiem zajmuje.

Jak jest z pakietem medycznym w Bronisław Rzeżacz Champion? Można dołączyć rodzinę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bronisław Rzeżacz Champion? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pasazer

Masakra zero organizacji nie polecam tego przewoźnika.. Są tańsi przewoźnicy i ogarnięci

Krzysztof

Podróż pełna profeska. Miałem przyjemność podróżować z p. Agatą. Miła i sympatyczna osoba. Zero zastrzeżeń do jej pracy. Pełna profeska. Luźna atmosfera. Polecam i pewnie nie raz skorzystam.

Damian

Ostatni raz takim czymś jadę, wszystko umówione, a godzinę przed wyjazdem już nie. Podziękuję

Artur
@Damian

Jakie były ich tłumaczenia w takim razie?

Michal

Porażka nie firma. Organizacja trasy totalne 0. Po 12 godzinach przejechałem nawet nie połowę trasy. Całość wyniosła ponad 20godzin z Holandii Rotterdam do Opola. Strata czasu, pieniędzy i zdrowia, bo busy też (usunięte przez administratora) nie urywają. Kierowcy bardzo wporzadku, ale co zrobić jak firma denna. Nie Polecam, szukajcie dalej (usunięte przez administratora) na hajs.

Magdalena
@Michal

A to jak ta cała trasa została w końcu zorganizowana, że wyszło o wiele więcej godzin niż się spodziewałeś? Jakieś postoje czy co?

Gonzo

Ja muszę pochwalił kierowców i firmę Miła i konkretną obsługa Przyjemna podróż Polecam.

Artur
@Gonzo

Dalekie trasy robią? Gdzie jechałeś?

Ilona

Klienci narzekają na brak profesjonalizmu, słaby kontakt i złe traktowanie klienta. Czy kierowcy mogą coś na to odpowiedzieć? Czy może macie w firmie jakieś problemy z organizacją i potem klienci na to narzekają?

@Ilona

Najgorsza z firm przewozowych z jaką kiedykolwiek miałam okazję jechać. Jadę właśnie z Polski ze Śląska do Hannoveru w Niemczech. Dopiero po przeszło 10 godzinach jazdy przekroczyłam granicę niemiecką, a czeka mnie jeszcze conajmniej 6 godzin jazdy, gdzie podróż powinna zająć max 8/9 godzin przy takich warunkach drogowych jakie nam towarzyszą! Kierowca wprowadza klientów w kompletną dezorientację, sieje niewiedzę i zamęt, nie odpowiada na zadawane przez nas pytania kiedy dotrzemy do celu, sugerując że to nie on sporządza listę i nic nie może zrobić, a my wg tego pana powinniśmy spokojnie przespać całą podróż, gdzie każdy ma swoje zobowiązania i niestety nie każdy może sobie pozwolić na "spokojny sen". Ja osobiście mam problem z kręgosłupem i nie mogę nic zrobić tylko cierpliwie czekać na swoją kolej, bo topografia mapy wg kierowcy jest taka a nie inna. Co wg nie zgadza się z rzeczywistym rozkładem planowanej podróży!!! Zarządałam zwrotu pieniędzy lub odwiezienia mnie na miejsce w pierwszej kolejności, ponieważ pań, który ma wysiąść pierwszy nie był początkowo wpisany na listę w dniu naszego wyjazdu i dopiero podczas podróży dowiedzieliśmy się że musimy odebrać jeszcze jedną osobę, gdzie tym samym nadrobiliśmy aż 4 o ile nie więcej godzin jazdy... Nikomu nie polecam ani nie życzę współpracy z firmą Chamoion!!!

@Ilona

Moja podróż w sumie wyniesie 17/18 godzin... Już lepiej było sobie autokar zamówić! Zero profesjonalizmu i dbałości o klienta!!!

@Ilona

Kierowca w końcu dowiózł mnie zdrową i całą na miejsce... Wszelkie zażalenia i wszelakie nieudogodnienia są kierowane do pracodawcy. Szkoda ludzi, którzy pobierają usługi od tego pana i uiszczają za to jakiekolwiek opłaty... samych kierowców też szkoda, bo kierowca sam w sobie dobry, ale jeszcze do tego podobno za jakąkolwiek finansową niedogodność potrącają jemu z wypłaty. Szkoda słów, stanowczo nie polecam!

Magdalena
@Sandra

Skąd wiesz o tych potrąceniach z wypłaty? Żalił Ci się? Mówił ile?

Pasażer

Witam, jestem bardzo niezadowolona z przejazdu. Podróż trwała 22 godziny i cala trasę prowadził jeden kierowca. A gdy po podróży zadzwonilam do Firmy Champions, właściciel bezczelnie odłożył sluchawke. I nawet przepraszam nie usłyszałam. Naprawdę profesjonalizm. Tak podróż została zaplanowana, że e zabieralismy pasażerów z całych Niemiec, a ja do domu jechałam przez Czechy. Co oznaczal dla mnie objazd i przedlutajacy podróż o 3 godziny.

Champion
@Pasażer

Szanowna Pan, my nigdy nie jeździmy przez Czechy. To chyba tyle jeśli chodzi o wiarygodność Pani wpisu. Tak czy owak, pozdrawiamy. Champion

pasażer
@Champion

jak nie jak tak kilka razy jechałam i do Czech wjeżdżał kierowca po kogoś już nie wspomnę o jeżdzie przez polne drogi gdzie na wymioty zbierało wszystkich w busie

Asgard

Tragedia. Mieliśmy z kolegą wyjechać z Holandii ok 15.30 o 16 zadzwoniłem na numer komórkowy, dowiedziałem się że bus się zepsuł i mam poczekać godzinę. Po godzinie zadzwoniłem znowu dostałem numer do kierowcy. Od kierowcy dowiedziałem się, że jest jeszcze w Polsce. Po zadzwonieniu ponownie na numer komórkowy gość powiedział, że nic o tym nie wie, że auto jeszcze w Polsce jest, ale zadzwoni do kierowcy. Po rozmowie z kierowcą potwierdził że tak jest i auto jest dopiero w Zgorzelcu. Twierdził, że kierowca do wszystkich dzwonił, dziwnym trafem mój numer ominął. Gdyby faktycznie dał znać to przez cały dzień znalazłbym innego przewoźnika, a o 18 to raczej nierealne. Zero profesjonalizmu i dbania o klienta. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Bronisław Rzeżacz Champion - Długomiłowice

• Jak się pracuje w Bronisław Rzeżacz Champion?

Zobacz opinie na temat firmy Bronisław Rzeżacz Champion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bronisław Rzeżacz Champion
  • Dworcowa 9