Am Tour S.C. Usługi Transportowe Janina i Adam Chmielik

Kraków

Opinie o Am Tour S.C. Usługi Transportowe Janina i Adam Chmielik

klient wieliczka

Idiota, mysli ze wrecił sie w Pointa to juz jest bogiem, niestety tak nie jest i juz niedługo bedzie zmiana przewoznika. Zobaczymy co wtedy.

Ewelina

Fakt jest jeden. Traktuje ludzi jak bydło, ham i prostak.

Jacek
@Ewelina 24.08.2014 18:18
Fakt jest jeden. Traktuje ludzi jak bydło, ham i prostak.

zagadzm sie z tym

Klien

Poprostu porazka, samochod stanoł na srodku dorgi i czekanie 4 godziny na samochod z inne firmy... Zal trzeba było pojechac rowerem.

Wrog nr1

Mały knypek ktory ma zawysokie mniemanie o sobie. Omijac szerokim łukiem.

Bylypracownik

Kpina (usunięte przez administratora)maly karzeł. Nie płaci w terminie, wogole nie płaci. Człowiek kpina w glowie sie przewróciło, spotka go kara za to jak sie odnosi do innych... Poprostu mały tepy cwel.

Zostaw opinię o Am Tour S.C. Usługi Transportowe Janina i Adam Chmielik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Tour S.C. Usługi Transportowe Janina i Adam Chmielik