Prywatna Komunikacja Samochodowa Przewóz Osób Leszek Kozdraś

Niebylec

Opinie o Prywatna Komunikacja Samochodowa Przewóz Osób Leszek Kozdraś

ireneusz

Dzisiaj wyjazd do Kołobrzegu,1000 km×2podstawiono autobus bez ubikacji ,caly pordzewiały,to jest jakaś paranoja ...... .to są usługi autokarem.......nawet tego czegoś tak niemozna nazwać ......gratuluje wlascicielom za taką reklame firmy

edek1480

~Edward Ciepłak, dn. 25 marca 2012 Ocena firmy: 5 Bardzo poruszyły mnie poprzednie wpisy , podpisane na dodatek moim imieniem . Pracowałem w firmie pana Kozdrasia wiele lat i jak do tej pory byłem tak jedynym pracownikiem o tym imieniu, dlatego też nie mogę pozostawić tych wpisów bez reakcji. Osoba \\\"edek\\\" która dokonuje tych wpisów chce zaszkodzić mnie a przy okazji szarpie dobre imię tej firmy. Po wielu latach pracy w tej firmie mam zupełnie inne zdanie na jej temat , niż niejaki \\\"edek\\\".Dzięki tej firmie , która świadczy usługi transportowe zwiedziłem prawie całą Polskę , autokarami o bardzo wysokim standardzie , dzięki czemu zawsze szczęśliwie wracałem do domu. A koledzy którzy tam pracują to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem . Pozdrowienia dla całej firmy -Edek[usunięte przez moderatora]. +1-1 ocena opinii: 0 (na 0 ocen)

edek

jeżdziłem tam dużo czasu i nie wiem skad Ty wyciągasz te wnioski Kolego stan tych autobusów jest opłakany oby tylko objechac nikt sie tym nie martwi pozdrowienia dla tej firmy :)

Zostaw opinię o Prywatna Komunikacja Samochodowa Przewóz Osób Leszek Kozdraś - Niebylec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatna Komunikacja Samochodowa Przewóz Osób Leszek Kozdraś