MirPol Przewozy Turystyczne Mirosław Pokorski

Nowe Kramsko

Opinie o MirPol Przewozy Turystyczne Mirosław Pokorski

Aga

Nie polecam!!! Pijany kierowca autobusu chciał w sobote wieźć dzieci na wycieczke do Warszawy. Na szczęście została wezwana Policja w celu sprawdzenia stanu autobusu i kierowców. Wstyd i hańba!!!!

w b k

Bezpiecznie , wygodnie i szybko ! Polecam w 100 % !

Krzysiek

Najgorszą firma przewozowa z jakiej korzystalem w kilku punktach można powiedzieć o ich niekompetencji w stronę klienta 1. Przyjazd psujacym się busem 2. Spóźnienie na przyjazd na wesele rażące uchybienie 3. Oszczędności w kilometrach chociaż trasa dojazdu już z góry była ustalona to kierowca wymyślił sobie drogę na skróty co finałem było kolejne spóźnienie tym razem na salę Państwo młodzi musieli czekać za gośćmi 4. Kierowca chciał się na lewo wcisnąć na przyjęcie weselne 5. Firma pani Pokorskiej sama zmieniła sobie godziny przyjazdu po klientów czego przyczyną było czekanie na zombie z małym dzieckiem przez ponad godzinę tłumacząc się tym że czas pracy ją do tego zmusił chociaż wcześniej godzina odbioru była już ustalona 5. Przestrzeganie przez kierowcę przepisów to już oddzielny rozdział STOP NA PRZEJEŹDZIE KOKEJOWYM TO CHYBA TYLKO ATRAPA DLA TEGO KIEROWCY BO NAWET UWAGI NA NIEGO NIE ZWRÓCIŁ tylko nadrabiał swój stracony czas

Zostaw opinię o MirPol Przewozy Turystyczne Mirosław Pokorski - Nowe Kramsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MirPol Przewozy Turystyczne Mirosław Pokorski