Impex-Trans Mariusz Besztak

Lublin

Opinie o Impex-Trans Mariusz Besztak

nikiel11jednym słowem podrywacz

Firma jest w porządku ,ale niektórzy kierowcy nie ,miałem przyjemnosc jechac z jednym z nich to pan ktory jezdzi białym autokarem ,jest opryskliwy i nie miły ,jednym słowem podrywacz .

Nick

Pan [usunięte przez moderatora] to wspaniały człowiek i pracodawca. Gdybym mieszkał bliżej Lublina na pewno miałbym umowę o pracę na naprawdę niezłych warunkach jak na Lubelszczyznę. Dziękuję, że dane mi było pracować w takiej firmie, dzięki temu nie miałem problemu z podjęciem pracy w innej firmie przewozowej. Życzę wszystkiego co najlepsze i sukcesów w dalszej pracy zawodowej!!! Gorąco polecam wszystkim pracę w Impex Trans.

Zostaw opinię o Impex-Trans Mariusz Besztak - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impex-Trans Mariusz Besztak