Kamila lodz Nowy wpis

Polecam gorąco przewoźnika Zbyszko, kierowcy mega profesjonalni, jeżdżę od 5 lat na obozy młodzieżowe za granicę, Hiszpanie, Francja, Włochy, Chorwacja Austrią. Pełni zaangażowania, punktualni i przede wszystkim bezpiecznie zawsze jeżdżą. Gorąco polecam, ja zamawiam Was na dwa wyjazdy latem 2022

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy w P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Robertoss Nowy wpis
Klient

Mega pozytyw wlasnie jade z Lublina do Chojnic i pisze tę opinie no i tak Kierowcy mega zajebi.sci pozytywni ni super pomocni a w autobusie ? JESLI CHODZI O CZYSTOSC TO HMMM Z PODLOGI MOZNA DOSLOWNIE JEŚĆ CZYSTO ŚWIERZO jedynie mogliby nawiewy wlaczac co jakis czas.

ela451-73@wp.pl Nowy wpis
@Robertoss

witam pana za kilka tygodni kierowca bedzie jechal przy super swietnej muzyce wszysktiego dobrego popoludnia jak usmiech mej milsoci spokojnego przyjemnego

ela451-73

super firma polecam kazdemu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak szefostwo w P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś? Spoko traktują ludzi?

Krystian

Czy może ktoś napisać opinię o tej firmie ?

aga

hej! od Pana [usunięte przez moderatora] wyjezdzalam 5razy na havite, dzieki temu moglam sie utrzymac na studiach i je skonczyc. ja jestem zadowolona, ze istnieje taka mozliwosc (wyjechania za groszem) i jestem swiadoma ze bez niej moje zycie wygladaloby calkiem inaczej. nie rozumiem tylko ludzi ktorzy sie uskarżaja na kiepskie - haviciane warunki i obwiniaja Pana [usunięte przez moderatora] za nie- przeciez on prowadzi jedynie biuro przewozowe!! jezeli ktos ma brud i smrod tym blaszanym kontenerze to sam jest sobie winien! ja zawsze mialam porzadek (ale widzialam jak ludzie zyja). z uslug Pana [usunięte przez moderatora] jestem zadowolona, malo gdzie jedzie sie tak dobrymi autokarami!

ww

kto to pisze te bzdury wszystkie

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś - Zamość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś