P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś

Zamość

Opinie o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś

Krystian

Czy może ktoś napisać opinię o tej firmie ?

aga

hej! od Pana [usunięte przez moderatora] wyjezdzalam 5razy na havite, dzieki temu moglam sie utrzymac na studiach i je skonczyc. ja jestem zadowolona, ze istnieje taka mozliwosc (wyjechania za groszem) i jestem swiadoma ze bez niej moje zycie wygladaloby calkiem inaczej. nie rozumiem tylko ludzi ktorzy sie uskarżaja na kiepskie - haviciane warunki i obwiniaja Pana [usunięte przez moderatora] za nie- przeciez on prowadzi jedynie biuro przewozowe!! jezeli ktos ma brud i smrod tym blaszanym kontenerze to sam jest sobie winien! ja zawsze mialam porzadek (ale widzialam jak ludzie zyja). z uslug Pana [usunięte przez moderatora] jestem zadowolona, malo gdzie jedzie sie tak dobrymi autokarami!

ww

kto to pisze te bzdury wszystkie

Zostaw opinię o P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Zbyszko Zbigniew Brzuś