Opinie o Crown Relocations Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Crown Relocations Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Crown Relocations Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Relocations Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Crown Relocations Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Crown Nowy wpis

Nie, nie ma regularnych szkoleń.

Him

Can anyone comment on work-life balance in Crown Relocations office in Warsaw? Are there long hours involved?

Him Nowy wpis

Thanks! Is overtime paid, or no?

E. Nowy wpis

Zalety pracy w Crown to na pewno ludzie- współpracownicy- Mobility Advisors. Atmosfera jest bardzo rodzinna i ciepła. Zawsze można liczyć na czyjąś pomoc. Nie jest się pozostawionym samemu sobie. Biuro jest niewielkie i liczba pracowników również, więc człowiek nie czuje się jak pracownik „korpo”. Ilość pracy jest bardzo duża, nie da się obijać. Nie polecam tej pracy dla osób które oczekują wysyłania jednego maila na godzinę lub spokoju- ‚NO GO’. W sezonie bez nadgodzin nie da się ukończyć swoich obowiązków. Zarobki Ok ale w stosunku do ilości obowiązków to zbyt niskie. Ścieżki kariery w firmie brak. Jedyna możliwość awansu to rezygnacja innego członka załogi. Benefity są oferowane od niedawna- standard multisport i prywatna opieka medyczna. Struktura firmy jest bardzo dziwna jeśli chodzi o przełożonych, ale nie mnie to oceniać ;) lekki brak konkretów. Można się bardzo dużo nauczyć. Praca jest ciekawa i na pewno nie ma miejsca na nudę. Przekazane zostały konkrety, a wnioski niech wyciągną czytelnicy. Pozdrawiam E.

Gutek

Trochę dziwne, że nie ma tu aktualnych informacji o pracy. mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje.

E.
@Gutek

Biuro jest niewielkie z niewielką liczbą pracowników, więc trudno się dziwić, że też dodanych jest niewiele opinii. Osobiście mogę powiedzieć, że pracy jest dużo. Nie oszukujmy się, caseload jest bardzo duży. Praca jest ciekawa i można się bardzo dużo nauczyć. Zarobki są Ok, ale zawsze mogło by być lepiej ;) Mała jest możliwość promocji, brakuje ścieżki kariery z reguły możliwość awansu jest tylko w momencie ‚wskoczenia’ na czyjeś miejsce po rezygnacji tej osoby. Jest jednak jedna rzecz, która w warszawskim biurze Crown jest na prawdę wspaniała. Są to ludzie- współpracownicy- Mobility Advisors. Atmosfera w pracy jest na prawdę dobra, bardzo rodzinna. Nie ma tutaj konkurencji, nie ma donosicielstwa, nie ma obłudy. Ludzie na prawdę sobie pomagają i wzajemnie się wspierają. Tworzą prawdziwy team. Są to profesjonaliści i osoby na których na prawdę można polegać.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Crown Relocations Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Iwona

Jak się Wam pracuje w Crown Relocations? Czy przed rozpoczęciem pracy oferują jakieś szkolenie wprowadzające? Będę wdzięczna za informacje.

90's

I have been working there for quiet a long time. The structure itself, well it's a total mess. Now, you have someone above you but in the same time you're in distress of some people as they are pressuring you. Some of them shouldn't be even above you as they are not treating others with respect. I'm glad I left the company couse it sucks. You know what they say what goes around...

wonderer

Basically, I'd like to share my own opinion but I guess I won't be the one who thinks the way I do. First of all, this place is very chaotic. The people you meet are great but those who are above you well.. not that much. People are running away from there couse they feel insecurity and weird tension. Let's face it, this is a small company with a few years experience, nevertheless they don't give a crap about others. In order to succedd they will go far and beyond. Well good luck with that. We have seen many people come and go so think before you join 'their' team.

wooow/

Wouldn't reccoment to anyone. The company is small so there are a lot of limitations. People for them just don't matter.

admin

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Crown Relocations Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Relocations Sp. z o.o. - Warszawa

Crown Relocations Sp. z o.o.