PHU S-T-S Sławomir Stępień
counter
1 1 5 5 1
Natalia Nowy wpis

Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o zatrudnieniu. Jaka umowa ? Czy firma stawia na rozwój pracowników ?

Adam Katowice Nowy wpis

Z kolei wg mnie wszystko OK - usługa terminowa, brak uwag, rzetelny kontakt i informacje dodatkowe /jeszcze kilka razy trzeba było dzwonić do Pana Sławka/ Absolutnie polecam

Michał Nowy wpis

Dramat właściciel to krętacz o oszust, po otrzymaniu wpłaty ucieka od realizacji zadania nie odbiera telefonów unikajcie jak ognia Moje sugestie dla PHU S-T-S Sławomir Stępień: zadnych - zamnknij firmę człowieku

Karol Nowy wpis

Witam, Firma S-T-S Sławomir Stępień jest podwykonawcą podłóg w sieci sklepów Komfort. Podłogę (wykładzinę dywanową) zakupiłem dnia 30/10/18 w w/w sklepie, z świadomością wyższej marży, jednak z pełnym przekonaniem, że będzie to szybkie i pewne rozwiązanie (tym bardziej, iż położenie takiej wykładziny jest conajmniej czynnością prostą). Jakże bardzo się myliłem - o ile sam produkt, transport i zadowolenie z sklepu jest na wysokim poziomie, tak od razu po zakupie 30/10 umówiłem się na 06/11 na montaż z opisywaną firmą. 06/11 musiałem SPECJALNIE na tą potrzebę przyjechać z wyjazdu służbowego z Krakowa, tracąc CZAS, pieniądze na DOJAZD oraz pieniądze które MOGŁEM w tym czasie zarobić. ABSOLUTNIE nikt nie miał ochoty zadzwonić do mnie godzinę przed umówionym czasem wizyty, aby potwierdzić przyjazd Panów od montażu, nikt też ABSOLUTNIE nie zadzwonił o godzinie montażu. Sam musiałem 3 krotnie dzownić do właściciela, który nie raczył odebrać, wydelegował do tej sprawy swojego pracownika, a sam schował głowę w piasek zasłaniając się spotkaniem (po spotkaniu też nie zadzwonił). Oddelegowany pracownik był bardzo kulturalny w rozmowie, przepraszał lecz do montażu oczywiście nie doszło tego dnia. Straciłem dzień roboczy, czas i pieniądze oraz - oczywiście nerwy. Dałem firmie drugą i ostatnią szansę na dzień następny tj. 07/11/18 na godzinę 15:00 jak podczas tej samej rozmowy zaproponował pracownik, oczywiście nadmieniłem, że to ostatnia szansa. Dzień później (07/11), nikt nie raczył zadzwonić, nikt nie zadzwonił, nikt nie pojawił się, po prostu echo. Ja także nie dzwoniłem, chciałem zobaczyć co się stanie - nie stało się ABSOLUTNIE NIC. Więc o godzinie 16:00 podjechałem do sklepu komfort, wymogłem na sklepie zwrot kwoty za montaż + pewne zadość uczynienie, sklep wywiązał się z tego, a "SMRÓD" po firmie zostawiam tutaj. 2 STRACONE dni robocze, dojazdy, czas, pieniądze. PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ CZY NIEMA INNYCH FIRM W OBECNYCH CZASACH NIŻ TA, które nie robią sobie KPIN z klienta. Jeżeli nie masz 70 lat i spokojnego życia na emeryturze, to nie pozwalaj sobie na bycie stroną proszącą z łaską o przyjazd do grubo opłaconej przez Ciebie wizyty. Oczywiście po dziś dzień nikt nie zadzwonił :) Pozdrawiam firmę która robi z ludzi idiotów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

carre72

Firma krzak , zdecydowanie odradzam jeżeli chcecie uniknąć kłopotów i kosztów

Zostaw merytoryczną opinię o PHU S-T-S Sławomir Stępień - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

PHU S-T-S Sławomir Stępień