Migtrans S.C. Michał Mościcki Grzegorz Kiełbiewski

Magdalenka

Opinie o Migtrans S.C. Michał Mościcki Grzegorz Kiełbiewski

Pawel

Anonimy są najlepsze !!! co jak co ale z kasą to nigdy nie bylo problemow ( mówię o terminowosci )Chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie a opluwać tak za muru to najbardziej prymitywna forma opinni ja pracuje od 4 lat i nie mam takich doświadczeń

mustafa

witam pracowałem w tej firmie nie polecam kompletne dno nie zarobisz a się narobisz szef po terminie wypłaty bezczelnie mówi że nie ma kasy bo coś tam a jak dusisz to wyjmie ci z łaski 100 i mówi że teraz niema na paliwo OMIJAĆ

Zostaw opinię o Migtrans S.C. Michał Mościcki Grzegorz Kiełbiewski - Magdalenka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migtrans S.C. Michał Mościcki Grzegorz Kiełbiewski