Opinie o Euro Film Seba Sebastian Żakowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Film Seba Sebastian Żakowski, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euro Film Seba Sebastian Żakowski o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Film Seba Sebastian Żakowski w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
CZARNY

WYZYSKIWACZ NAJGORSZY PRACODAWCA JAKIEGO MIAŁEM KAWAŁ (usunięte przez administratora) KRADNIE PIENIĄDZE NIE POLECAM MA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW W (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy
@CZARNY

Szkoda tylko bardzo że jak dodajesz tą opinię to kryjesz się za nikiem. Czemu nikt z was nie ma odwagi przyznać się i powiedzieć w prosty to właściciela co o nim sadzi

Bożena Nowy wpis
@Sprawiedliwy

A Ty co o tym wszystkim sądzisz że masz taki nick i byłbyś w stanie się podpisać tutaj imieniem i nazwiskiem? :P

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Bożena

Wiesz Bożenka. Ja sądzę że to ogarnięty facet dobrze zna się na tym co robi i wie co może zaoferować jego firma. A co do imienia i nazwiska to wiesz powiem ci jedno nie interesuje się. Tylko lepiej zajmij się sobą i mężem żeby cię nie okłamywał więcej???????? ile zarabia. Pozdrawiam

Bez niku

Witam. Ja jestem starym pracownikiem firmy Euro Film Seba. Uważam że to ci piszą koledzy poniżej to kłamstwo. Sebastian może i jest szalony. Ale zna się na tym co robi jego forma. Nie zawalił nawet jednego projektu. Panowie którzy to piszą chcieli by za siedzenie w samochodach i nic nie robienie przez 12 godzin zarobkach nie wiadomo jakie pieniądza. Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Pozdrawiam dwóch zazdrosnych panów którym w życiu nie wyszło????

Bożena
@Bez niku

To jak już piszesz o pieniądzach to... Ile się tutaj zarabia w takim razie?

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Bożena

Wiesz Bożenka skoro chcesz wiedzieć ile się zarabia to zadzwoń do Seby i zapytaj. No chyba że mąż cię okłamywał. Gratuluję świetny wybór

Sławek Nowy wpis
@Bez niku

„Szalony” jest w pozytywnym znaczeniu słowa. Wymagający TAK ale od siebie i zespołu Pracoholik to jedyna wada Wymagania : Brak spóźnień , dyspozycyjność , nienaganna osobowość , czystość i staranność do powierzonych rzeczy. Praca nie jest ciężka , oczywiście dużo godzin ale to specyfika planów zdjęciowych i nigdy tego nie ukrywa przy pierwszej rozmowie, nazywa to „dupogodziny”. Szkoda , że osoby piszące negatywne opinie nie napiszą na czym ta praca polegała przez 12 godzin i co w tym czasie robili , bo większość dnia przespali !!! Ja pracuje już w innej firmie ponieważ chciałem mieć więcej czasu dla siebie i bliskich.

Czekamy na aktualne sprawozdania jeśli chodzi o firmę Euro Film Seba Sebastian Żakowski w miejscowości Warszawa. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Gio
Klient
@Administrator

Potwierdzam poprzednią opinię. Wyzyskiwacz i (usunięte przez administratora) Brak szacunku do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Film Seba Sebastian Żakowski - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Euro Film Seba Sebastian Żakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Film Seba Sebastian Żakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Euro Film Seba Sebastian Żakowski
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puszczyka 3 lok. 43
    02-785 Warszawa
  • NIP: 9511588447 REGON: 016015609

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Euro Film Seba Sebastian Żakowski