Zoja Andrzej Kluczykowski

Golejewo

Opinie o Zoja Andrzej Kluczykowski

iwon - 2011-08-23 13:54:38 ciekawe czy płaci pensje bo z tego co wiem to ludziom wisi kasę i nawet nie raczy oddać.Serdeczne wyrazy współczucia dla pracujących dla kluczykowskiego z golejewa!!!!!!!!!!! ON zatrudnia pracowników? Chyba pęknę ze śmiechu, ciekawe kto zechciałby u niego pracować? PORAŻKA przez wielkie P

klemens - 2011-08-23 13:57:48 \ Prawda!!!

klemens

"BIZNESMEN" za DYCHĘ się znalazł. Może by zaczął spłacać swoje zobowiązania.Jak pożyczyć to wie skąd tylko gorzej z oddaniem. ODRADZAM WSPÓLPRACY!!!!!!!!!

iwon

ciekawe czy płaci pensje bo z tego co wiem to ludziom wisi kasę i nawet nie raczy oddać.Serdeczne wyrazy współczucia dla pracujących [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Zoja Andrzej Kluczykowski - Golejewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoja Andrzej Kluczykowski