Tevor S.A.

Opinie o Tevor S.A.

Torkiel

Zatrudnienie przez agencje pracy. Obiecanki co do wynagrodzenia. Wyrzucanie ludzi z pracy po kilku dniach lub tygodniach bez odpowiedzi dlaczego zostają zwalniani. Przez miesiąc ponad 30 osób zostało wymienionych na nowych. Kierownik od zatrudnienia robi szwindle na boku w pracy. Ogólnie porażka !!!

Jak oceniasz rekrutację w firmie Tevor S.A.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o Tevor S.A. - Skarżysko-kamienna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tevor S.A.